Преса за обем за коса?От къде такава?

  • 9 385
  • 21
# 15
Аз доколкото знам май Шварцкопф(извинявам се ако съм го написала грешно)имат такава преса за обем в корените.Но тя е на принципа на "селските Вафлички" Mr. Green,само дето е тънка.Някъде към 180лв.Може би момичетата,които се занимават професионално с фризьорство ще кажат.
  Иначе тази,която е показана от телешопа е същият боклук като онази въртяща четка,която беше излязла навремето............
Виж целия пост
# 16
Да, има такива тънки преси са обем, но са на принципа на "вафличките"  Mr. Green Нямам лични впечатления обаче - http://hair2007.bg/product_info.php?products_id=1117&osCsid= … b9f8400314f152402
Виж целия пост
# 17
Предимството на последната сигурно е, че ги прави по-ситни, така че да не се виждат толкова лесно...
Виж целия пост
# 18
Аз имам преса за ситни вафли на ремингтон, малко по-едри от на валерата, но определено по-малко си личат и с подходящите продукти правят хубав обем, имам и четка подобна с косми на ровента ... освен че изправя и то не като преса за друго не става Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Аз  пък значи съм дива селянка - правя си вафли в корена с една архаична преса на Бейбилис. И понеже косата ми е неподатлива на всякакви опити косъма да се начупи, вафлите ми стоят като вафли само няколко минути, после стават на едва забележими вълнички и става наистина обем.
Виж целия пост
# 20
Aз си правя обем с преса която става и за ретро къдрици,леко завъртам близо до началото все едно ще навивам,но дори не правя кръг,само повдигам.
Някой разбра ли ме? Laughing Нещо не мога да го обясня добре ...
Виж целия пост
# 21
Здравейте! Виждам, че отдавна не е писано по темичката, но реших все пак да видя има ли някой ползвал подобен вид преса. Аз открих подобна преса на Sapir, която събуди любопитството ми и така открих темата Ви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия