ПЪЛНЕЕ ЛИ СЕ ОТ КРОКИ?

  • 4 320
  • 11
Здравейте, красиви мами!
Много ми е интересно пълнее ли се от крокито с масло? като отворя едно на сина ми не ни стига на двамата и така отварям другото и съответно постоянно се тъпча с този боклук! Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
според мен -НЕ.
Виж целия пост
# 2
Едно пакетче е 200 калории, мисля, че стига да се задоволиш с едно, няма да ти се отрази. Аз също съм пристрастена! Ужас! Към шоколада нямам такава страст, както към тази глупост Sad!
Виж целия пост
# 3
Извинявайте за тъпия въпрос , но какво  е това ?
Виж целия пост
# 4
Извинявайте за тъпия въпрос , но какво  е това ?

Ох, мерси, че зададе въпроса. Мен ме досрамя да попитам Embarassed
Виж целия пост
# 5
Едно пакетче е горе /долу 250 калории,дотук добре,но като прибавиш и храната,която консумираш TiredПо добре без него Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Извинявайте за тъпия въпрос , но какво  е това ?

Ох, мерси, че зададе въпроса. Мен ме досрамя да попитам Embarassed
Мисля,че става дума за пшенични пръчици от рода на "Слънчо" и др.подобни Popcorn
Виж целия пост
# 7
Цитат
Мисля,че става дума за пшенични пръчици от рода на "Слънчо" и др.подобни Popcorn
Цитат
Не бяха ли царевични пръчици Thinking
Виж целия пост
# 8
Кроки,Зрънчо,имена много,царевични пръчици са си.И аз много ги ям,ама ...не съм видяла да съм се заоблила Shocked от тях.Познавам жени,които диетуват с по 4-5 пакетчета на ден.
Виж целия пост
# 9
  Ами една мацка с това си залъгваше глада като беше на диета. И свали доста. Мисля си, че е така защото тези крокита са от поредицата хапнеш нещо - глътнеш нищо. Не могат да ти напълнят стомаха. newsm78
Виж целия пост
# 10
Не се пълнее според мен.Аз преди изяждах по 5 пакета и не съм качвала.
Виж целия пост
# 11
Не съм яла подобни неща и не мога да кажа ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия