Злите жени?

  • 3 836
  • 46
Познавате ли жени които са зли?
Винаги в лошо настроение, винаги критикуващи, даващи наставления за щяло и нещяло. Искат света да се върти около тях.
Винаги надути с високо самочувствие, често без покритие. Винаги подкрепят най-отрицателните мнения, често без собствено мнение.
Недоволни от живота си, но умело го замаскират.
Познавам такива. А Вие?
(Да ме извини Лейди Мармаладка за тъпата тема, надявам се!!!)
Виж целия пост
# 1
Познавам да ужасна е просто всеки път като я видя и ме боли главата после  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Познавам да ужасна е просто всеки път като я видя и ме боли главата после  ooooh!
Същата работа...много зле ми действат такива хора и избягвам контактите си с тях колкото е възможно
Виж целия пост
# 3
Познавам да ужасна е просто всеки път като я видя и ме боли главата после  ooooh!
Същата работа...много зле ми действат такива хора и избягвам контактите си с тях колкото е възможно

Много е кофти и все ме гледа лошо като беше бременна си мислехме всички,че се оправила ама тц сега още по зле стана  Tired слагам си синьо мънисто и какво ли още не ама не помага такава е злобарка  Shocked
Виж целия пост
# 4
Познавам да ужасна е просто всеки път като я видя и ме боли главата после  ooooh!
Това за мен ли беше Twisted Evil Heart Eyes
А сега по темата...да познавам.....
Виж целия пост
# 5
(Да ме извини Лейди Мармаладка за тъпата тема, надявам се!!!)

Еее Ванкаааа, ти пък ся не се засягай де. Hug
Ама по едно време наистина ги пускаше едни топици... Crazy...и то само с по едно изречение...ама гледам имаш напредък. Sunglasses Ако бъдеш и малко по- словоохотлив цена няма да имаш. Grinning
А по темата- аз определено не съм от злите /макар че то кой ли би си признал де Mr. Green/, но познавам такива. Това са жени, които са негативни към всичко, вечно гледат да те жегнат за нещо, да се доказват, да парадират с нещо...не мисля, че са с високо самочувствие- по- скоро са с ниско, но твърде умело прикрито. Всичко е фасада и на човек ако малко му сече пипето може винаги да ги разпознае. Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Иначе обичам жени със самочувствие, които си знаят цената и обичам да контактувам предимно с такива. Тези, които се надуват и се превземат обикновено са с ниско самочувствие.
Виж целия пост
# 6
Не познавам.
Ако срещна такова чудо, не повтарям, бягам далеч  hahaha
Виж целия пост
# 7
Зли жени?? Те мъжете са виновни за това! Или са незадоволени миличките жени или мъжете им много им опонират и не ги слушат! Това е!
Виж целия пост
# 8
Аз лично не познавам,но знам,че наистина има такива.Все болни и недоволни  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
да , една незадоволена стара мома Sick
Виж целия пост
# 10
Ами то е ясно, че има. Ама теб кое точно те притеснява ? Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Познавам - свекърва ми! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
И не само твоята!!!!
Виж целия пост
# 13
Винаги в лошо настроение-нон стоп преуморена от работа, работа и пак работа, вкл и домакинска + мърмореща свекърва и други благини
винаги критикуващи-ами да аз съм съвършена
даващи наставления за щяло и нещяло-като никой нищо не ми помага и само мързелува.
Искат света да се върти около тях-разбира се,бе, та нали вече ти написах,че съм самото съвършенство
Винаги надути с високо самочувствие-естествено, като се справям със всичко сама, как да нямам самочувствие, нали виждам,че се получава
често без покритие-няма такова нещо, заблудил си се
Винаги подкрепят най-отрицателните мнения, често без собствено мнение-това сигурно се отнася до твоята, всички тук сме с мнение
Недоволни от живота си, но умело го замаскират-глупости, аз съм предоволна и нека се лее като златна биличка живота сладък
Познавам такава-е, не съм аз, явно Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Зли жени?? Те мъжете са виновни за това! Или са незадоволени миличките жени или мъжете им много им опонират и не ги слушат! Това е!

Съгласен с горното твърдение... Само с лекото доуточнение, че някои се раждат по характер зли... Пък в последствие мъжете доразвиват злобата им...
А аз не познавам и не искам да познавам такива... Бягам като дявол от тамян...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия