много слаб цикъл при положение че пия хапчета.

  • 1 910
  • 6
Добър вечер.
Пия хапчета Ясмин от 10 месеца някъде, винаги досега ми е идвало или на 4-тия или на 5-тия ден след спирането. Този път обаче на 5-тия ден започна едно такова кафеникаво- червено зацапване и така още 2 дни- тоест по 3-4-5 капки на ден. Което въобще не е нормално.Направих си тест за бременност- отрицателен.А точно по това време бях и болна и пиех биоцитрин.Може ли на настинка да се дължи, може ли да съм бременна при положение че през всичките 10 месеца съм била супер редовна при вземането на хапчетата.
Виж целия пост
# 1
Щом не си пропускала хапчета не ми се вярва да си бременна. По скоро аномалия в цилкъла, която може да е продиктувана от резките промени във времето, от болестта и от кой знае още какво. За твое успокоение си направи още един тест след няколко дена Peace
Виж целия пост
# 2
Възможно е да се дължи на болестта.
Аз веднага бих отишла(или поне бих се обадила) на лекар  Peace
Виж целия пост
# 3
Определено е от болестта и от промяната във времето, но все пак говори с лекар  Peace
Виж целия пост
# 4
аз имах такъв момент, чак ходих на лекар...та ми каза, че може да се случва съвсем леко кървене, също можело някой път и да пропусне месец-два....


но все пак иди на един преглед най-добре.

за болестта, тежки болести могат да оказват влиание, силни лекарства също.
ти каза ли, че пиеш ясмин като ти изписваха, защото някои лекарства отслабват действието на хапчетата.

Но осбенно ако 10 м не си правила и почивки, най-вероятно по-точно причината е в самото натрупване на хормони.
Виж целия пост
# 5
моята гинеколожка още в началото ме предупреди че първите няколко месеца докато се регулира цикъла може да има всякакви аномалии включително оскъден или липсващ цикъл. Peace
Виж целия пост
# 6
аз имах такъв момент, чак ходих на лекар...та ми каза, че може да се случва съвсем леко кървене, също можело някой път и да пропусне месец-два....


но все пак иди на един преглед най-добре.

за болестта, тежки болести могат да оказват влиание, силни лекарства също.
ти каза ли, че пиеш ясмин като ти изписваха, защото някои лекарства отслабват действието на хапчетата.

Но осбенно ако 10 м не си правила и почивки, най-вероятно по-точно причината е в самото натрупване на хормони.
Да не съм правила почивка тия 10 месеца. Ще отида не лекар все пак да видя какво става
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия