Цитруси-от кога

  • 1 280
  • 19
Здравейте мами,
На каква възраст започнахте да давате на децата си цитрусови плодове? Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз дадох след като направи годинка  Wink
Виж целия пост
# 2
Аз май след 10 мес... newsm78 Но може пък и по-късно да беше.
Виж целия пост
# 3
от 6-ти му добавях малко портокалов сок в ябълковия. цитруси на пюре от 5-ти
Виж целия пост
# 4
Банана го въведох на 6 месеца,портокала и мандарината към 9-10 месеца ,а другите на годинка ги ваведох-ананас,киви,лимон,манго,има и други но не се сещам понеже пие сокове мултивитамини и там има доста цитруси. Wink
Виж целия пост
# 5
След годинката
Виж целия пост
# 6
Давам цитруси от скоро.
Виж целия пост
# 7
Дават се след годинка,макар аз да го направих доста по-рано.
Виж целия пост
# 8
Банан давам от 8-9 месечна
Иначе сега й давам малко портокалче... Тя мижи очички от киселото... много е смешна - обаче й е много вкусно. Вече е почти на годинка. По-рано не смеех.
Виж целия пост
# 9
Ама като сок ли давате портокала и мандарината newsm78Иначе банан му давам всеки ден от много отдавна.Но другите цитроси още не съм ги давала та и аз се питам от кога?
Виж целия пост
# 10
Бананът не е цитрус.
Не ги давах като сок,а цели парченца-натискаше ги с венците и ги осмукваше,след това (като се научи да дъвче) ги дъвчеше.
Виж целия пост
# 11
Давам откакто навърши годинка на парченца или като сок.
Виж целия пост
# 12
Знам че банана не е цитрус.ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА НЕТОЧНОСТА В ИЗРАЗЯВАНЕТО!
Виж целия пост
# 13
Благодаря много за отговорите,
Днес пробвах с малко портокалче-на 11 месеца сме.Мислех да изчакам до годинката ,но тя така протяга ръчичики и вика " ам ам" Cry...Дано да няма проблем...А и не мисля да прекалявам newsm78 Wink
Виж целия пост
# 14
Банан давам одавна (5 и1/2 - 6) ,а вчера яде за първи път мандарина!хареса му Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия