Нова мода

  • 1 276
  • 20
От няколко дни все се каня да разкажа следното:
Миналата седмица отивам на работа и идва една моя позната  пациентка, която не ме е виждала от почти 2 години..." Ау, сватба, браво, браво! Аууууу, бебе! Браво, браво! Кърмите ли се още?" И аз " Ммммдааааа!" И тя: "Абе и аз чувам напоследък, че било модерно да се кърми. Имало там едни форуми такива за кърменето..." Laughing Laughing Laughing
Така, че момичета- да дерзаем, щото сме и модерниJoy Joy Joy
Виж целия пост
# 1
Мда, и аз съм го чувала това Simple Smile Леля ми като родих беше дошла и ми вика: "Сега навсякъде говорят, че е модерно да се кърми до годинката, така че давай! " И аз  Joy
Виж целия пост
# 2
Е това е да сме в крак с модата  Wink
Виж целия пост
# 3
А откъде го е чула ми е интересно...
Виж целия пост
# 4
Така де,няма да се излагаме hahaha Щом е модерно,няма искаш-не искаш hahaha Пък и форуми имало на тая тема,казват,а Laughing
Виж целия пост
# 5
Супер! Ако не успявам да съм в крак с модата в дрехите и прическата, то поне с кърменето съм в играта! Laughing
Виж целия пост
# 6
Супер! Ако не успявам да съм в крак с модата в дрехите и прическата, то поне с кърменето съм в играта! Laughing

И аз така.  Grinning
Виж целия пост
# 7
Хехе, абе направо сме за Фешън канала.
Дайте да спретнем един репортаж на тема "Увиснали, но с пълнеж" Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Хехе, абе направо сме за Фешън канала.
Дайте да спретнем един репортаж на тема "Увиснали, но с пълнеж" Mr. Green
hahaha  Joy  Joy  Joy
Jade, винаги може да се разчита на теб да развеселиш човек! Благодаря ти, защото напоследък не ми се случва често да се смея толкова.
Виж целия пост
# 9
Jade, винаги може да се разчита на теб да развеселиш човек! Благодаря ти, защото напоследък не ми се случва често да се смея толкова.
Виж целия пост
# 10

Луда тиква...  Laughing Откъде го изкопа това?  Joy
Виж целия пост
# 11
За любимката ми Зъхи специално:
         
Виж целия пост
# 12

От един ХАРДуерен форум Grinning

Бу, тая първата масло може да избие, бе hahaha
Виж целия пост
# 13
Джейд и Бу веднага да спрат!!!От много хилеж ми се тресат некой работи и ме карат да се чувствам дебела и разплута, пък всъщност съм една стройнаааа Flutter
А по темата - ам'чи вий що мислите, че кърмя - треа да сме модерни, нищо, че сме от провинцията Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Към Джейд и Бу - ИЗВРАТЕНЯЧКИ!  smile3534  Laughing
Белиндоооо, ти ако тресеш нещо, сестро, ние земята люлеем...  newsm48
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия