Препоръчайте ми лекар за секцио

  • 798
  • 9
Скоро ще раждам и след дълги размисли реших да е със цезарово сечение по мое желание. Препоръчайте ми някой добър акушер- гинеколог, някакви негови координати? Някой да е чувал нещо за д-р Дуковски от МД? Дайте мнение, моля.
Виж целия пост
# 1
В Тина Киркова Колева или Ковачева. Доколкото са ми казвали и двете са специалистки в секциото. Аз също ще съм при една от тях,но незнам още при коя  newsm78
Виж целия пост
# 2
Д-р Рени Ковачева в Тина Киркова.Страхотен специалист и страхотен човек.Ще потърся номера на мобилния и , и ако те интересува ще ти го дам.
Виж целия пост
# 3
Д-р Красимир Недялков-шеф на оперативна гинекология в Тина Киркова newsm10
Виж целия пост
# 4
Скоро ще раждам и след дълги размисли реших да е със цезарово сечение по мое желание. Препоръчайте ми някой добър акушер- гинеколог, някакви негови координати? Някой да е чувал нещо за д-р Дуковски от МД? Дайте мнение, моля.

Аз раждах  при д-р Рени Ковачева със секцио. Наистина е много добър специалист и се радвам много ,че попаднах на нея при това случайно. Раждах през март тази година и бях със показания за секцио ,но нямах избран лекар , приеха ме в болницата и на следващия ден бях насрочена за секцио и тя беше дежурна. Всичко мина много добре и после всеки ден идваш и се интересуваше от състоянието ми. За мен бе второ секцио ( първото преди 6 години в МД) , но сега се възстанових страшно бързо и към момнета нямам никъкви опаквания.
Виж целия пост
# 5
Има подобна тема в Здравен справочник
Arrow Специалист за секцио?  Wink
Късмет   bouquet
Виж целия пост
# 6
Д-р Кирил Киров - Тина Киркова Simple Smile
Страхотен специалист и човек Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз родих преди 2 седмици при д-р Дуковски.Ако те интересува нещо конкретно може да  ми пишеш на лични...
Виж целия пост
# 8
Благодаря момичета за инфото:)Ще поразмисля още малко..
Виж целия пост
# 9
Здравей isajkova:) Писах ти на лични...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия