Препоръчайте ми хотел в Банско

  • 436 072
  • 2 290
# 1 845
Мерси bubkab bouquet
Виж целия пост
# 1 846
В Лъки съм.Имам някои забележки, но като цяло е ок- спа-то най- вече.Отивам на вечеря.Ако някой иска да пита нещо..Пълно е с деца, лудница😁
Виж целия пост
# 1 847
В Лъки съм.Имам някои забележки, но като цяло е ок- спа-то най- вече.Отивам на вечеря.Ако някой иска да пита нещо..Пълно е с деца, лудница😁
Би ли разказала за Спа-то, благодаря предварително. Миналата година като бяхме през май, басейна ми беше малко дълбок и леко хладен. Сега разбрах, че имат ново спа.
Много харесвам храната в хотела и обслужването!
Виж целия пост
# 1 848
Да, храната и обслужването са на ниво.Въпреки, че снощи почакахме напитките повечко.Паркингите са пълни, та може и сега по празниците да е  вповече народа.Не се усеща обаче из самия хотел .
Освен че има много деца.Някои са безобразни из спа-то.Честно. Спа то не знам преди как е било, но определено то ме грабна. Не храна, не стая.Фитнеса е малко слаб, но парни бани, сауни, инфраред, контр.душ, лед.стая- ок!Джакузи- топло; Басейни, има термометри, но не съм гледала, защото определено е топла водата.В единия край на големия басейн( не е толкова голям😁) може да се седи.Солния е като вана, за 5,6 човека- супер е, и детски с една гъба.Работеха си фонтанчета, гъби, всичко.На други места само по картинките работят.Май не съм влезла в солната стая само.Заслужава си!Заради спа- то най- вече.Имат и много процедури.Засега не съм ползвала, но са ок по меню.
Виж целия пост
# 1 849
Моля, ако някой е почивал през лятото в района на Банско да сподели. Тази година моето семейство смятаме да почиваме някъде из Банско вместо на море. Смятате ли, че е по-спокойно и дали цените са по-ниски?
Виж целия пост
# 1 850
Да, храната и обслужването са на ниво.Въпреки, че снощи почакахме напитките повечко.Паркингите са пълни, та може и сега по празниците да е  вповече народа.Не се усеща обаче из самия хотел .
Освен че има много деца.Някои са безобразни из спа-то.Честно. Спа то не знам преди как е било, но определено то ме грабна. Не храна, не стая.Фитнеса е малко слаб, но парни бани, сауни, инфраред, контр.душ, лед.стая- ок!Джакузи- топло; Басейни, има термометри, но не съм гледала, защото определено е топла водата.В единия край на големия басейн( не е толкова голям😁) може да се седи.Солния е като вана, за 5,6 човека- супер е, и детски с една гъба.Работеха си фонтанчета, гъби, всичко.На други места само по картинките работят.Май не съм влезла в солната стая само.Заслужава си!Заради спа- то най- вече.Имат и много процедури.Засега не съм ползвала, но са ок по меню.

Благодаря!!! За мен само спа центъра беше донякъде слабо място. Но при тези промени ще направя резервация за първия ми свободен уикенд Simple Smile
Много харесвам солна стая, вчера се върнах от Дианамар, Павел баня и бях разочарована, че тяхната не работеше и за седмицата, която бяхме там не я оправиха..
Виж целия пост
# 1 851

Благодаря за отговора! За октомври, ноември имам впечатления като цяло защото мои познати бяха и са много доволни, идеята ми беше дали някой по-скоро е бил. Хубав ден!
А и вече, каквото е такова имаме резервация за 2 и 3 май, с евентуално оставане за още една нощувка. След като се върнем ще пиша какво е положението, ако някой се интересува!
Може ли отзиви от престоя ви  Гранд хотел Банско Praynig
Виж целия пост
# 1 852
Моля, ако някой е почивал през лятото в района на Банско да сподели. Тази година моето семейство смятаме да почиваме някъде из Банско вместо на море. Смятате ли, че е по-спокойно и дали цените са по-ниски?
В гр. Банско не съм почивала през лятото, но в района да! Синът ми и приятелката му няколко години подред около джас фестивала през месец август работят в Банско като рехабилитатори. Ние сме ги посещавали, а и почивайки в с. Баня до Банско сме се разхождали в града и сме хапвали там. Има си почиващи и то не малко. Е, не е като в зимният сезон разбира се. Не бих казала, че цените са по-ниски. В Банско през летният сезон се провеждат много и различни събития: фестивали за народни песни и танци; рок, театрални, филмови, джас, оперни и други, които се посещават от многобройни почитатели, вкл. организирани туристи от чужбина. В тази връзка в града не липснат туристи, респективно цените не падат особено много. Иначе на мен Банско през лятото много ми харесва. Зелено и прохладно е.
Виж целия пост
# 1 853

Благодаря за отговора! За октомври, ноември имам впечатления като цяло защото мои познати бяха и са много доволни, идеята ми беше дали някой по-скоро е бил. Хубав ден!
А и вече, каквото е такова имаме резервация за 2 и 3 май, с евентуално оставане за още една нощувка. След като се върнем ще пиша какво е положението, ако някой се интересува!
Може ли отзиви от престоя ви  Гранд хотел Банско Praynig

Ние си изкарахме супер. Храната в изобилие и разнообразна, спа центъра много добър, има различни сауни, парна баня и други подобни. По време на нашия престой 2-5 май, нямаше много хора, и тъй като басейна е повече като джакузи беше спокойно, нямаше блъскане и мокрене (води се акватоничен) . Има също детски който е точно до акватоничния. Това което не ми хареса е  че е на главния път за София, но най-хубавото беше, че стаята ни беше от страни и не се чуваше фученето на автомобили и камиони, също така е близо до центъра на около 5-10 мин. пеша. Доволни сме и пак бихме го посетили.
Ако има нещо друго с което да помогна съм а среща. Хубав ден! Stop
Виж целия пост
# 1 854
DanniM , благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1 855
Цитат
Освен че има много деца.Някои са безобразни из спа-то.Честно

Здравейте! Попаднах на тема за Банско и веднага влизам.
Прочетох обаче един пост, който наистина ме изненада и смути.
Аз също бях в Лъки 4-8 май. Всеки ден на басейн с детето си и безобаразие не видях. Ако става въпрос за шум и игри-да, деца са, какво да правят?

Не случайно хотела беше пълен предимно със семейства с деца като започнем от бебета и стигнем до 10-12 годишни.
Който иска пълна тишина и уединение приоритетни не са му хотели с условия за деца, т.к. те по подразбиране са избор на семействата.
Аз останах доволна от всичко, както и детето ми.
Със сигурност ако не лятото, то есента сме пак там и точно заради условията за деца не ми се и търси друг хотел и не бих рискувала вече да отида на друго място, защото вероятно ще се разочаровам.
Виж целия пост
# 1 856
Аз съм с тоя пост.И аз съм с дете.Може би не си попаднала на тях в спа то.То не бе замеряне с лед, трескане на врати и лиготии в джакузито, включая пипане по настройките му нон стоп, леденото ведро го обърнаха сто пъти.Наистина следобед беше лудница.Повечето деца си бяха ок.Въпрос на възпитание, дано ме разбираш.Нали се сещаш, че не е приятно в соления басейн да те плиснат в очите с вода, щото мама и тати не са наоколо? На други места не е така.Даже се заговорих с една жена с дете и на нея и направило впечатление , че всеки си вилнее.Пример ми даде с английската група, че ходят боси по басейна и вътре и до тоалетна и я е гнус.Душовете все пак не са сложени за красота.За шапки и за косми да не говорим..Обикновено спасителите отговарят за що годе някакъв ред, тук си спяха направо.
Виж целия пост
# 1 857
На това не съм била свидетел и наистина не звучи приятно. Ние през почивните дни (на 6ти доста хора дойдоха) ходехме на басейн преди обяд и беше добре.
Виж за душовете и на мен ми направи лошо впечатление, но това е от хората, а не от хотела. Наистина малко бяха, тези които минаваха първо през душа и после в басейна.
Виж целия пост
# 1 858
Точно така.Иначе хотела е супер и спа- то.  Peace Детето прави снимки , ще гледам да ги пусна скоро!
Виж целия пост
# 1 859
Миналата година имаше доволни от скаутски лагери в Банско-даже май бяха с ваучери  newsm78 Някой знае ли подробности сега да сподели...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия