Фиксиране на къдрава коса с бира?

  • 4 992
  • 7
Някоя пробвала ли е да си фиксира косата с бира, вместо с пяна? Интересуваме ме как стои косата - мека ли е или е като тел? Знам, че е странно, но скоро ми похвалиха този начин. Thinking
Виж целия пост
# 1
Абе и аз съм чувала, но все си мисля, няма ли да се размерише като постои върху косата?
Виж целия пост
# 2
Не съм ползвала както пяната,но знам от баба ми ,че е хубаво  последното плакнене на косата да е с 1 чаша бира,не се отмива.Правила съм го , и наистина става пръхкава след това косата и лесно се оформя.
Виж целия пост
# 3
Да, правила съм го, въпреки че косата не ми е къдрава. Това ми го каза една фризьорка след измиване на косата се изплаква с 1 чаша бира. Прави се и за здравина на косъма, и за фиксация. Косата после ми става по -тежка.И аз си мислех, че ще мириша отдалеч на бъчва, ама не изобщо не миришеш на бира, тя изветрява за минути. Wink
Виж целия пост
# 4
А аз се чудя, от къде тези загуби в завода! Laughing cheers
Виж целия пост
# 5
Мдаааа, много модерен начин за оформяне на прическа Wink. Ама това не беше ли през '88??? Thinking
То тогава ни пяна, ни вакси, ни гелове, ни чудо имаше. Та се работеше с подръчни средства- че и крем 'Каро' влизаше в употреба, даже... Mr. Green

Ама ти, верно, сериозно, ли...? newsm78
Виж целия пост
# 6
че и крем 'Каро' влизаше в употреба, даже... Mr. Green
Една моя съученичка го ползваше на времето та да и стои нагоре (пънк) косата.Един път като ни заваля и като започна да се пени туй чудо  Laughing Joy - наложи се да се прибере.
Друга моя съученичка ползваше вода със захар - пак за да стои нагоре !
Знам от баба ми,че се изплаква косата с малко оцет разредем с вода!
Виж целия пост
# 7
Ами аз най-сериозно си питам, защото като понякога се опитам да си направя косата на къдрички (иначе е права) и слагам пяна, изглеждат като мръсни. Цялата коса стои все едно не съм я мила от 1 месец. Има и друго - косъмът ми е много дебел и трудно се поддава на обработка. И съм склонна да пробвам всичко, само косата ми да изглежда добре и да не е като тел! Simple Smile

П.П. Търся си и аз варианти, защото ще имаме 2 служебни празника и съм решила на единия да съм с къдрици, а на другия с идеално права коса.
И още нещо - взех си вакса под формата на пяна на ВЕЛА и горещо я препоръчвам на дами с дълги коси. Много лесно се нанася по цялата дължина и се получава страхотен блясък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия