Къде в Бургас? (28)

  • 85 571
  • 729
# 105
Момичета, от къде мога да си купя течност за сапунени балони /има в шишета по 500 мл или по 1л/, виждала съм ги в нета. Преди имаше във Вегата, вече нямат  newsm78

Помагайте, в някоя книжарница евентуално?
 newsm78
Виж целия пост
# 106
Здравейте отново, някой поръчвал ли е някъде "къпкейкчета"?  В сайта на Захаро не видях, в някоя друга сладкарница ?
Виж целия пост
# 107
Здравейте отново, някой поръчвал ли е някъде "къпкейкчета"?  В сайта на Захаро не видях, в някоя друга сладкарница ?
Днес видях, че продават в Сладко и солено, но от опит знам, че тези т.н. къпкейкчета стават толкова лесно, и бързо, и вкусно в къщи, че не знам дали си струва да ги купуваш, но ти си знаеш.  Wink
Виж целия пост
# 108
Момичета, от къде мога да си купя течност за сапунени балони /има в шишета по 500 мл или по 1л/, виждала съм ги в нета. Преди имаше във Вегата, вече нямат  newsm78

Помагайте, в някоя книжарница евентуално?
 newsm78

Не знам къде продават, но ето една рецепта как да си направиш.
Виж целия пост
# 109
Здравейте отново, някой поръчвал ли е някъде "къпкейкчета"?  В сайта на Захаро не видях, в някоя друга сладкарница ?
В Джъмбо има , и в "Славейков" детския арменски магазин май имаше Wink
Виж целия пост
# 110
Момичета, от къде мога да си купя течност за сапунени балони /има в шишета по 500 мл или по 1л/, виждала съм ги в нета. Преди имаше във Вегата, вече нямат  newsm78

Помагайте, в някоя книжарница евентуално?
 newsm78

В Джъмбо има няколко вида размери шишета с течност и отделно пистолети за тях. Много са хубави, купувала съм няколко пъти.
Виж целия пост
# 111
Някой от вас използва ли услуги на професионален домоуправител? Изобщо има ли такива фирми във Бургас?
Виж целия пост
# 112
Благодаря ви дами, страшни сте   bouquet


Здравейте отново, някой поръчвал ли е някъде "къпкейкчета"?  В сайта на Захаро не видях, в някоя друга сладкарница ?
Днес видях, че продават в Сладко и солено, но от опит знам, че тези т.н. къпкейкчета стават толкова лесно, и бързо, и вкусно в къщи, че не знам дали си струва да ги купуваш, но ти си знаеш.  Wink

Благодаря ти, на мен ми e по-голям проблем украсата им, търся нещо подобно http://passionscooking.blogspot.com/2011/04/blog-post_05.html
Виж целия пост
# 113
Някой от вас използва ли услуги на професионален домоуправител? Изобщо има ли такива фирми във Бургас?
Не знам дали има фирми , предлагащи домоуправители , знам че общината има такива  служители . Ако например хората във входа ви не могат да се разберат кой да е и какво да прави , общината им поставя техен служител срещу месечна заплата мисля беше от 100лв до 200лв на месец някъде . Поставеното лице върши всички неща , които се извършват от домоуправителя.
Виж целия пост
# 114
Момичета къде в Бургас продават турски прахове и омекотители.Откак си взех от Турция,не искам да  чуя за българския им вариант.
Виж целия пост
# 115
Момичета къде в Бургас продават турски прахове и омекотители.Откак си взех от Турция,не искам да  чуя за българския им вариант.

Виждала съм на пазара в Каблешково.
Виж целия пост
# 116
Здравейте!
Искам да си купя кухненски нож Fiskars, в една стара тема пише, че имало магазин на Солинген срещу Щъркела. Има ли там такъв магазин или поне от къде мога да си купя?
Има ли кой да помогне Praynig

Преди време продаваха в Пикадили. Аз лично от там съм си купувала. Между другото по едно време имаше и в Билла.  Peace
Виж целия пост
# 117
Момичета къде в Бургас продават турски прахове и омекотители.Откак си взех от Турция,не искам да  чуя за българския им вариант.

В "Славейков" срещу ВИК има магазин за 1 лев, където се продават турски прахове, омекотители и памперси.
Виж целия пост
# 118
Някой от вас използва ли услуги на професионален домоуправител? Изобщо има ли такива фирми във Бургас?

Здравей LaDiDa,
в Бургас има фирма, която е професионален домоуправител и се занимава с всичко, свързано с етажната собственост. Фирмата се казва Модерн Пропърти ООД. Телефонът е 0885 405 909. Адресът е: ул. "Трайко китанчев" № 22, ет. 1.
Виж целия пост
# 119
Здравейте момичета  Hug

Извинявайте, че нахълтвам така в темата, но ме интересува знаете ли къде в Бургас, мога да си купя колан за бременни ?

Благодаря предварително, за всякакви идеи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия