Kuzey Guney ﻉ Север - Юг ﻉ Нов турски сериал със участието на Къванч Татлъту - 3

  • 51 441
  • 739
# 570
Кузей знае как да се възползва от сутиацията това е част от плана -Ти ми отне всичко .Може да зажиее с Бануто,тя да се влюби ама тя да не очаква нещо от него........

Бану и Кузей може да кръстосат пътища само ако той смени настоящия си статус. И стане известна личност като боксьор, като модел или нещо подобно.
Виж целия пост
# 571
Споделям мнението за Джемре,но може би  начина на изразяване на емоциите е продиктуван от самите сценаристи.Или по-точно липсата на такива!Може би тя е имала прекалено спокойно детство,закриляна от майката-орлица и чак сега започва да се сблъсква с по-силни преживявания.Но защо пък да не показва емоция?Например тогава,когато целуна Кузей на лицето и беше изписано всичко,което чувстваше в този момент!
Според мен,тя самата не е усетила още силата на чувствата,които изпитва,може би заради факта,че като момиче беше избрала съсвем интуитивно спокойният и благонадежден Гюней,без да си дава сметка,че това не е любов,а само една привързаност и желание за сигурност!
Това вцепенение,което тя изигра след като научи за постъпката на Гюней според мен е съвсем човешка реакция.Аз лично съм изпадала в такъв момент и повярвайте ми-много по-силно е от това да крещиш,или да ридаеш силно.
В последните два епизода тя претърпя огромен обрат загубвайки спокойното си ежедневие и планове за бъдещето. В момента все още не е усетила силата на това,което предстои да и се случи,а именно да усети и осъзнае,че не е обичала Гюней със силната любов,както и факта,че преоткрива и опознава отново Кузей и,че тогава,когато го открие наново-отърване няма???
Но предполагам,въпреки,че сигурно ще има вътрешна бобра,Джемре ще си даде сметка,че цял живот е знаела това вътре в себе си,макар и да не си го е признавала.
И,че е искала точно това!
Виж целия пост
# 572
Кузей като стане вървежен модел,Гюней още ли ще превива гръб под голфчантите и ще подгъзува на богатите...и тогава бам на Бану ще и светне лампиона  Bulb
Виж целия пост
# 573
 Laughing Бануто си е доста плоска ,като мозък ,но пък добре си играе ролята.Много ме разсмя ,когато искаше да се сгодява за Гюней  Grinning хем има приятелка Гюней хем се прави на неразбрала и заплашва Джемрето,че си постигала целите . #Crazy Смайва ме как си прави планове това момиче баш от типа Златотърсачка
Виж целия пост
# 574
Laughing Бануто си е доста плоска ,като мозък ,но пък добре си играе ролята.Много ме разсмя ,когато искаше да се сгодява за Гюней  Grinning хем има приятелка Гюней хем се прави на неразбрала и заплашва Джемрето,че си постигала целите . #Crazy Смайва ме как си прави планове това момиче баш от типа Златотърсачка

Аз не мога да видя любовта на Бану към Г.  По-скоро някакъв каприз и глезотия. Може би защото не се впечатлява от положението й.
Виж целия пост
# 575
Мисля, че тук любовната история ще е Кузей- Джемре, обаче понеже на пътя им стои при единия- братския дълг, а при другия- дадената дума, ще се доближават и отдалечават под въздействието на вината си... Нямам търпение да дойде следващата серия Grinning!
Виж целия пост
# 576
Незнам, може и да сте прави, просто ми се искаше в този филм да видим една споделена и възможна любов. Ако пак ще се обичат но ще бягат един от друг от сега да се отказвам да го гледам. То беше голяма мъка в " забраненият плод"  Cry
Иначе Джемрето аз лично я харесах още преди да е почнал филма, но не си подхождат с Кузей като двойка , докато с брат му са си лика прилика  Peace
Виж целия пост
# 577

Кевин Спейси е в Истанбул с пиесата Ричард III (реж. е Сам Мендес). На последното представление е имало много известни личности, сред които и Къванч. Неговото мнение: "Отлично представяне, гледах с възхищение"

(в сайтовете има доста инфо за пиесата и гостуването на Спейси в Истанбул. Между другото и Морган Фрийман е сега там, но по друг повод)
Виж целия пост
# 578


TATLITUĞ YENİ İŞİYLE ŞAŞIRTACAK!


... само дето не разбрах, написаното дали се отнася за Къванч или за Кузей  Laughing...
Виж целия пост
# 579
 spam2 Извинявам се,че нахлувам в темата,но моля за помощ.Не мога да си пусна субтитрите в viki.com. Embarassed  Embarassed Излиза ми надпис fail to decompress subtitles cannot display.А до сношти нямах проблем  ThinkingАко някой знае как мога да си разреша проблема,моля да ми помогне.  Blush
Виж целия пост
# 580
Много я нападат актрисата явно  Tired
Cemre'ye yapılan haksızlık



http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/ozicer/2011/10/09/cemr … yapilan-haksizlik

Аз лично не я намирам зле , верно личи си , че още не умее да "флиртува" с камерата , но като игра според ролята се справя не зле . Дж. всъщност до момента не трябваше да показва кой знае какви емоции , защото , нито е лудо влюбена в Гюней , нито пък си беше дала шанс да разбере колко силно е привлечена от Кузей. Peace

За Кузей смятам , че не напразно актьора е минал толкова тежко подготовка , най-логично е да продължи да се боксира , докато върши още и други неща.
Виж целия пост
# 581
Здравейте момичета, върнах се от работа,изчетох ви,много интересни мнения сте споделили.Аз също смятам,че любовта в този филм ще бъде между Кузей и Джемре.Факта,че той след 4 год. продължава да я обича ми говори,че не е мъж,който лесно се влюбва.Но дали ще я изживеят,те това не знам.Нямам си и идея какво ще има между Бану и Кузей,но не вярвам,че той ще я обикне.Но пък думите:"Ти ми отне всичко,сега е мой ред"  не са случайно вмъкнати.Може би чрез Бану ще отмъсти на Гуней-знам ли? Хайде да идва утре...
Виж целия пост
# 582



Как я гледа само! Гюней зацепи каква е работата.
Виж целия пост
# 583
Надявам се утре серията да не завърши със срещата между Сами и Фарад!
Ще има да се чудим още цяла седмица какво общо имат те двамата помежду си!
Виж целия пост
# 584



Ей тук много ми харесва , ама от кой ли епизод ще е? Тук косата му е отпреди затвора,но ръката му е пак под възглавницата.Или това е само за фрагмана?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия