крем за лице за зимата

  • 3 901
  • 33
С какъв крем мажете кожата на лицето на детето през зимата.
Моето дете е на 1.6 и кожата му е много суха и от студа направо се лющи.Педиатърката ни каза, че вероятно има студова алергия и ни предписа EUDERMOL миналата година и тогава действаше, но сега не.Взех му крем на NIVEA, но и той не помага особено.
Кажете ми моля ви с какво да го мажа.
Виж целия пост
# 1
Аз мажа Рони с крема на Бюбхен за ветровито и студено време...понася и много добре Grinning
Виж целия пост
# 2
Според мен трябва да се ориентираш към медицинската козметика, а не към масовата като Нивея например.
Виж целия пост
# 3
Nivea.
Виж целия пост
# 4
Линола Фетт - мазничък е и става и за студено време. На Виктор кожата също е суха и предрасположена към лющене, а има и алергия към някои кремова, но този му действа добре.
Виж целия пост
# 5
С балсама на д-р Тайс.
Виж целия пост
# 6
Личицето на Деси мажа с крем за студено време на Ейвън.
Виж целия пост
# 7
Аз мажа Рони с крема на Бюбхен за ветровито и студено време...понася и много добре Grinning

И аз с това я мажа.
Виж целия пост
# 8
Нахткерцен балсам на д-р Тайс.Вземи го, щом кожата е суха, няма да съжаляваш.Мажи по 2-3 пъти на ден и задължително преди излизане.След една седмица ще стане като прасковка Peace
Виж целия пост
# 9
Втора зима използвам крема на Бюбхен за малката и също съм много доволна.
Виж целия пост
# 10
благодаря много за препоръките smile3501
ще пробвам и ще ви кажа кой дава резултат при мен.
Виж целия пост
# 11
Като бяхме малки използвахме на Бюбхен,а сега я мажа с този на Ейвън за студено време,казаха ми че ставало и за деца.
Виж целия пост
# 12
Нищо не признавам освен Nachtkertzen Balsam на Др.Тайс.
Всичко останало са от боклуци нагоре.
Виж целия пост
# 13
Хидратантния на Пенатен, много е добър. Откакто се е родил саммо Пенатен ползвам и досега оплаквания нямам. Wink
Виж целия пост
# 14
Като по-малък ползвахме този на Бюбхен,а сега на Нивеа -и от двата съм много доволна Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия