познавате ли д-р Ангелов от Велико Търново

  • 1 272
  • 7
някой знае ли за този д-р казват, че бил много добър в областа на стерилитета ако може някой да ми каже нещо.
Виж целия пост
# 1
Аз ходя при него. Досега съм била за разни течения (гъбички, анаероби и т.н.) и се е справял бързо с изтребването им.
За борбата със стерилитета още нищо не мога да кажа (още съм на етапа лекуване на хламидии).

Какво точно те интересува, защото това "ако може някой да ми каже нещо" хич не е упътващо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Ами не съм чувала да е специалист по стерилитет.
За такива специалисти знам, че има в Плодви, София и Варна
Виж целия пост
# 3
провери в здравния справочник на форума
Виж целия пост
# 4
Бимба, щом казваш , че от 5 години опитвате , аз ти препоръчвам Зачатие или тук,  съседния форум - Проблемно забременяване .
Късмет !
Виж целия пост
# 5
да благодаря аз го знам този сайт наистина има много полезна информация но на мен не ми помага май нищо абе ще се чака
Чакането с нищо не се овенчава...действай по-добре.
Виж целия пост
# 6
   Миличка надявам се да нямате сериозни проблеми, а липсата на желан резултат да идва единствено от нещо малко, почти незначително, което трябва само мъъъъничко да се подбутне и бебчо да стане.  Сигурно не си попадала на подходящ доктор.....дано да е така. Пообиколи, събери мнения....и ако наистина си 82 набор, дишай спокойно, има още много време пред теб, а шансовете ти не са никак малки.
   Чудеса стават......всяка една от нас тук живее именно с тази мисъл и надежда!

   КЪСМЕТ!
Виж целия пост
# 7
Да - аз лично съм раждала при него и съм очарована от Ангелов. Колкото до проблеми със стерилитета съм чувала ,че е добър. Пробвай може пък и да ти помогне.УСПЕХ !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия