Модерно ли е тигровото?

  • 2 969
  • 46
Актуална ли е тигровата шарка?  Нещо напоследък ми се струва,че виждам доста тигрови неща по магазините. newsm78

И харесвате ли я по принцип?
Виж целия пост
# 1
Тигрово, леопардово, зеброво и пр. са ми кичозни като десен.
И да стане модерно, не бих носила.
Виж целия пост
# 2
Мда харесват ми, но зависи за какво става дума Grinning
Виж целия пост
# 3
Не ми харесва.В циганската махала със сигурност е модерно.Свеки ми подари една пижама от много хубава материя ама със леопардова шарка StopА с такива шарки виждам циганките по пазара Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
беше на мода до тази есен, и то по скоро в аксесоарите, 4анти, колани, обувки или най много някой прозра4ен топ. В момента се лансира много във вътрешното обзавеждане, като одеала, възглавници, дамаската на дивани, килими, вази.....както тигоров така и зебра.
На мен ми харесва, стига да е със стил.
Виж целия пост
# 5
Тези десени винаги са били актуални, къде по-открито, къде по- завоалирано. Много зависи обаче какво ще е точно, затова в някои случаи ще е шик, а в други- кич! Бих казала даже, че вече са класика!

Красотата е в изпипването на детайлите!

Аз миналата година си купих една саксия вътрешна със зеброва шарка- ами какво да кажа- контрастът на бяло и черно внася умерена доза екзотика и е свеж акцент на фона на пясъчно бежовия ни интериор.

Кожа истинска обаче не възприемам в случая, особено хвърлени пред камината- жал ми е за одраните животни!
Виж целия пост
# 6
Видях,че сте негативно настроени,но аз все пак ше си призная-имам тигрово манто.И честно казано много ми харесва.Въпрос на вкус е ,а също и да не се прекалява с шарките.
Виж целия пост
# 7
не съм фенка Stop
Виж целия пост
# 8
Ако е добре изпипано като десен ми харесва, но съм противник на естествените кожи.
Виж целия пост
# 9

 newsm10
Виж целия пост
# 10
Тигрово, леопардово, зеброво и пр. са ми кичозни като десен.
И да стане модерно, не бих носила.

това е и моето мнение
Виж целия пост
# 11
Аз по мода не се водя май.Вървя или след нея или пред нея. Wink
Купувам това,което хареса циганската ми душица. Laughing(нали съм посукнала от циганка) Joy
Виж целия пост
# 12
На мен ми харесва, стига да е със стил.
  Hands Thumbsup И на мен така.
Виж целия пост
# 13
На мен ми харесва, стига да е със стил.
  Hands Thumbsup И на мен така.

И аз се присъединявам. Peace
Виж целия пост
# 14
То май никога не е излизало от мода, стига да е със стил, както се съгласиха повечето мацки тук.
Аз всяка година си купувам поне няколко неща с такъв  десен и страшно много си ги харесвам.

Стои много секси Simple Smile


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия