кога ви дойде цикъла след раждане

  • 5 059
  • 133
Кога ви изненада това забравено чудо Close и има ли някаква връзка при раждалите нормално и секцио? Мен снощи ме изненада, а си мислех, че ще минат поне повече от 3 месеца newsm78.
А и възможно ли е поради това, бебчо да беше толкова изнервен целият ден?
Виж целия пост
# 1
точно както и на теб ти е дошло-при мене закова на 2 месец.Стаси е роден на 06.03.,респективно аз имах първи цикъл на Гергьовден.
Според мене има повече връзка с кърменето. Лично моя милост очакваше това да се случи по-скоро,щото в края на първия месец бяхме изцяло на АМ.
Иначе съм секцио-не мисля,че има връзка.
Виж целия пост
# 2
На мен все още не са ми дошли гостите........На всичкото отгоре, от Бъдни вечер насам не се кърмим. И сега чакам изненадата Grinning Че 16 месеца без М къде го дават Mr. Green
Виж целия пост
# 3
ГЕЯ на мен със сина ми ми дойде 3 месеца длед като срях да кърмя!Мисля,че е много строго индивидуално!А ти кърмиш още нали?Аз съм чувала,че докъто кърмиш не ти идвало ма знам ли? newsm78
Виж целия пост
# 4
На мен ми дойде когато Георги беше на 7м след
това се кърмихме още 3/4м.Не мисля че има връзка
с начина на раждане,по-скоро е до организъм.
И да по време на цикъл бебето може да се изнерви
и дори да откаже да суче.
ЧНГ!!!!!!
Виж целия пост
# 5
На мен ми дойде 2 месец , след раждането ,още се кърмихме .Секцио съм.
И аз мисля , че е до организъм.
Виж целия пост
# 6
На мен ми дойде 2 месец , след раждането ,още се кърмихме

И на мен така и продължаваме да се кърмим Peace
Виж целия пост
# 7
На мен ми дойде в края на четвъртия месец. Още продължаваме да се кърмим - и според мен е до организъм.
Виж целия пост
# 8
На 3 месец.
Виж целия пост
# 9
Сега разбирам, че това не е само мое претеснение. И на мен ми дойде точно по това време, проблема е че след две седмици /точно на 31,12,/ ми дойде пак и незнам дали това е нормално. И аз мислех да пусна тема, но сега ще се възползвам от твойта. Колкото разбрах от генеколога, това не пречи на кърменето, нито на нервността на бебето. Така, че продължавайте напред ....
Виж целия пост
# 10
След 1-то раждане ми доиде на 4-я месец, а след 2-то на 2-я месец.Не мисля,че има някаква връзка със секциото!
Виж целия пост
# 11
ГЕЯ на мен със сина ми ми дойде 3 месеца длед като срях да кърмя!Мисля,че е много строго индивидуално!А ти кърмиш още нали?Аз съм чувала,че докъто кърмиш не ти идвало ма знам ли? newsm78
Кърмя, да, аз затова съм учудена как така ми идва толкова рано....
Виж целия пост
# 12
На 2-я месец след раждането
Виж целия пост
# 13
Вероятно си разредила храненията и са се появили по-големи паузи между кърменията? Или се е появила нощна пауза? Обикновено при поява на паузи над 4-6 часа между 2 кърмения, тялото получава сигнал да възстанови овулационния цикъл. Няма общо със секциото.  Докато се регулира цикъла след раждане може да има както по-големи паузи без цикъл, така и по-чести "зацапвания".

...Че 16 месеца без М къде го дават Mr. Green

Дават, дават, аз 2 години точно (включително бременността) изкарах без цикъл и никак не ми беше зле Simple Smile
Виж целия пост
# 14
На мен ми дойде 2 месец , след раждането ,още се кърмихме .Секцио съм.
И аз мисля , че е до организъм.

И при мен така,но вече не кърмех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия