Складове за памперси в София

  • 18 953
  • 5
Мили мами, имам питане някоя от вас знае ли за такива складове за памперси. Проблемът ми не е толкова за бебешки памперси, колкото памперси за възрастни. Така се случи, че на баща ми се налага всеки месец да взимам доста бройки, а трудно ги намирам на по-нормални цени. До скоро ходех в магазина до женския пазар, но се отказах - няма това, което търся....а инепрекъснато се опитват да ми пробутат нещо, което не ми трябва.
Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
Има една борса в Люлин, в която съм виждала памперси за възрастни, но не знам на каква цена са. Може някоя мама в района да провери колко струват. Май не бях много полезна  Confused
Виж целия пост
# 2
Борсата е на бул. Европа, зад Шела, по диагонал на Бриколаж. Има памперси за възрастни по 10 в пакет, мисля че са български или поне опаковани в българия. Сега не се сещам цената, но са евтини според мен. Сравнявам със същите пакети бебешки памперс-гащи които са по 30 ст. а не по 80 или 90 като другите марки. Ако ходя скоро там за бебешки памперси ще проверя и ще ти кажа.
Виж целия пост
# 3
до Пирогов също има. не съм ходила да проверявам цени, но се влиза някъде отзад, не през главния вход. По бул. Тотлебен като вървиш покрай оградата на Пирогов в посока Руски паметник има един портал, май оттам се влизаше за магазинчето newsm78 имам спомен за цени от рода на 10-20ст. но не съм сигурна
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много! Утре ще проверя до Пирогов, а в събота щи ида и до този в люлин - горе-долу ми е близо.
Виж целия пост
# 5
Складът на фирма "Бебелан", продава памперси за възрастни. За съжаление не съм от София за да ти помогна с адрес и телефон но мисля че ако пуснеш търсачката ще ти излезе инфо. Мога да ти дам цени на едро на някои марки ако искаш на ЛС?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия