Сменяте ли акан памперс през нощта?

  • 1 511
  • 34
сменяте ли или оставяте бебчо да си спи? newsm78
Виж целия пост
# 1
Сменям го! Само веднъж не я бях забелязала, че е свършила работата и резултата беше, че се изрина зверски.
Виж целия пост
# 2
винаги щом усетя че е ако, сменям, независимо от часа
Виж целия пост
# 3
В началото сме сменяли няколко пъти,сега режима и е такъв,че не се събужда през нощта,а и не ака тогава.
Виж целия пост
# 4
Сменяла съм го винаги, но от доста места съм чувала и съм чела, че бебе нощем не се сменя, за да не му се нарушава съня
Виж целия пост
# 5
Задължително сменям памперса, ако се е наакала през нощта, макар, че по-това време рядко свършва тази работа, досега 1-2 пъти. Но на обяд беше заспала един път с акан памперс и аз, за да не я будя, не го смених ooooh! Резултата беше много зачервено дупе, което много я болеше Cry
Виж целия пост
# 6
Сменяла съм го. Сега вече не, защото не я върши тази работа през нощта Wink
Виж целия пост
# 7
нали се буди да яде - тогава сменям, иначе не бих го будила специално пжсред нощ, сменям го независимо дали е асан илил само е пишкал - за мен все си е мръсен памперс
Виж целия пост
# 8
  Нощем или денем щом е будна проверявам и сменям. Но не бих я събудила заради това.
Виж целия пост
# 9
През нощта сменях само до края на втория месец.После дори и да мрънка, че е гладна, само храня и я слагам обратно в леглото. До сега не се е подсичала нито един път.
Виж целия пост
# 10
Сменяла съм като се е налагало, иначе става страшно на дупето.
Виж целия пост
# 11
Сменям. Не мога да я оставя цяла нощ с пълен памперс. Crazy
Виж целия пост
# 12
Ако не я усетя, тя сама се буди и плаче, винаги сменям, ако е наакан.
Виж целия пост
# 13
Той не ака през нощта, но ако го правеше, не бих го оставила да спи така, абсурд. 2-3 пъти съм сменяла мокър памперс, не се буди.  Peace
Виж целия пост
# 14
Винаги го сменям- будя я и го сменям. Как ще я оставя да спи наакана  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия