Почистващо средство без измиване-има ли?

  • 1 711
  • 16
За лице. Ако може и за чувствителна кожа да е.
Става въпрос, когато не се гримирам с едно тампонче да си почистя  лицето и да си мазна нощното кремче.
Виж целия пост
# 1
Марка не мога да ти препоръчам, зависи от кожата.
* тоалетно мляко
* розова вода
* лосион за почистване
Виж целия пост
# 2
когато бях по-младичка Simple Smile - използвах само тоник
може да го прибавиш към горните идеи
Виж целия пост
# 3
Има специални кърпички за почистване на лице, свалят грим, нежни са и няма нужда от миене след това.
Виж целия пост
# 4
Има специални кърпички за почистване на лице, свалят грим, нежни са и няма нужда от миене след това.


 newsm10
И аз ползвам такива, главно когато съм на път или вкъщи, когато ме мързи с гел-пяната и тоника.

Виж целия пост
# 5
Аз използвам лосион за нетолерантна кожа на AVENE. За чувствителна кожа и не се мие.
Виж целия пост
# 6
Има такова средство на Ланком 3 в 1, само дето е скъпичко. Сега ползвам едно на Виши.
Виж целия пост
# 7
Аз използвам почистваща вода на Биодерма. Има за суха, за мазна и за чувствителна кожа.
Виж целия пост
# 8
Аз използвам лосион за нетолерантна кожа на AVENE. За чувствителна кожа и не се мие.
И аз използвам него. newsm10
Виж целия пост
# 9
Отскоро открих отново мокрите кърпички за почистване на лице и съм много доволна. Не ми щипе на очите и не ми дърпа кожата след това.  Сега ползвам на Арома.
Виж целия пост
# 10
Аз ползвам тоалетно мляко и тоник на Лореал и съм супер доволна, моите са за суха кожа но има за всякаква.
Виж целия пост
# 11
Аз използвам почистващия лосион на Нивеа за смесена кожа, но има и за чувствителна.
Ако много се колебаеш и не си сигурна лосиона как ще ти действа, защо не си вземеш розова вода. Аз преди време я ползвах и има същото действие, както и лосиона.
Виж целия пост
# 12
Ползвам лосион за почистване на гримза цялото лице и не го мия. Или  ако го измия, после нанасям крем.
С роз. вода напр. никога не мога да си почистя лицето както трябва - в смисъл - ФДТ, пудра, руж, спирала и други  Laughing
Виж целия пост
# 13
Марка не мога да ти препоръчам, зависи от кожата.
* тоалетно мляко
* розова вода
* лосион за почистване
Подкрепям мнението
Виж целия пост
# 14
Розова вода имам, но нещо не ми понася добре, пламва ми лицето от нея и така си седи не я използвам.
Тоалетно мляко ползвам когато имам грим да свалям, но и него после го мия с гел за лице, само с вода не става, остава ми мазно а и като сложа и крем.....
Трябва да е някъкъв лосион или тоник без алкохол.
От кремовете на АВЕН съм много доволна, сигурно такова ще си взема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия