elea

  • 3 037
  • 29
използвали ли сте продуктите на Елеа и ако да доволни ли сте от тях? може да споделите и от кои продукти сте най доволни и кои са ви се отразили добре Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Използвам зеленото кремче на Елеа - мат контрол от около месец. Винаги съм имала проблемна кожа, с черни точки и доста мазна. Сега обаче, пу, пу, направо ми се изчисти лицето. А и като се намажа, чувствам едно стягане на кожата. Май ще излезе хубаво това кремче.
Виж целия пост
# 2
От розовата серия - лосиона за тяло е много хубав, дневния крем също, май и маската ставаше...Боята за коса обаче - тц Naughty
Виж целия пост
# 3
Ползвам зеленото кремче за Т зоната, синьото за останалата част. Наистина са много добри, особено зеленото Flutter
Виж целия пост
# 4
Използвам зелената серия - за проблемна кожа, моята е мазна по принцип , абе по-скоро смесена. Много съм доволна! Peace
Виж целия пост
# 5
 newsm10 Зелената серия, друго не съм ползвала.
ако някой иска да я види
Виж целия пост
# 6
Аз също съм много доволна от зеленото кремче за 24 часова хидратация - ммм мирише много хубаво. Не знам защо , но за да харесам някой крем задължително условие е и да ми мирише приятно.
Виж целия пост
# 7
Ползвам цялата зелена серия за лице и определено съм доволна. Розовият лосион за тяло също е много добър.
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам розовата серия. Кожата ми е много суха и чувствителна, нощния им крем почти покрива нуждите й. Тоалетното мляко е добро. Дневните  и очния с нищо не ми помагат, от маската се изринах. Само веднъж си сложих от нея, явно на мен не ми понася.

Някой иска ли да му подаря розова маска?
Виж целия пост
# 9
Сестра ми използваше до скоро крема от зелената серия и беше доволна.Аз имам крема от розовата серия но не съм очарована.Гледам,че са пуснали и избелващ крем в синя опаковка.Пробвали ли сте го и доволни ли сте?
Виж целия пост
# 10
еми мойта кожа е сухичка, но като гледам серията на Елеа за суха кожа  гледам че повечето неща са и за бръчки, пък все пак аз съм на 22 и нямам бръчки, но не знам дали биха ми навредили тези кремове, вие какво мислите.
Виж целия пост
# 11
Аз използвам зелената серия , но не цялата - само гела за измиване и тоника . Доволна съм.Сега мисля да си купя и крема. Laughing
Виж целия пост
# 12
Ползвам зеленото гелче за измиване от година и половина - много съм доволна! Лятото си взех зелено слънцезащитно кремче за лице, но много плътно беше и направо ставах бяла след нанасяне Sick Розовата серия нещо не ми миришеше добре, купих си като бременна да пробвам гела за измиване, но то тогава от всичко ми се гадеше, така или иначе  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
От доста време се каня да си взема тази зелената серия, кожата ми е доста проблемна и като чета отзивите май още утре ще се зафуча да си купя 2-3 продукта  bouquet
Виж целия пост
# 14
И аз използвам зелената серия и съм много доволна thumbsup
За другите продукти - не съм ги ползвала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия