Дере ли ме зьболекарката?

  • 2 368
  • 12
Здравейте аз сьм Мишо,на 23 години от София.
Та вьпроса ми е много ли ми взима зьболекарката ходих за 3 зьба  170 лева.2 с лекарство и един направо го пломбира.Пломбите са уж фотополимер.Сложи ми 2 упойки.
Другия вьпрос който е по належащия,трябва дами се чисти зьбния камьк.Питам колко пари тя ми вика 160 лева- Embarassed.Викам си на акьла тази чине ли ще ми прави.Било с ултразвук за по голям ефект уж.
Приятелката ми посещава друга зьболекарка и и казах да попита колко ще излезне при нея и тя ми вика 25 лева.
Разликата от 25 до 160 лева е твьрде голяма и затова пиша в този форум,ако може някой компетентен човек да ми каже.И 2рата зьболекарка уж с ултразвук щяла да го чисти не само с желязото.
Виж целия пост
# 1
Направо те е взела за портмоне съвет отиваи на на друг зъболекар.
Виж целия пост
# 2
Според мен, не е много.
Виж целия пост
# 3
Дере те яко. Жалко, че спряха "Господари на ефира", трябваше да и ги пратиш. Иначе за 2 обикновени пломби на година се плаща по 8 лв., за 3-та - 20. Зъбен камък - 20 лв.  Поне тук е така.
Виж целия пост
# 4
Дере те яко. Жалко, че спряха "Господари на ефира", трябваше да и ги пратиш. Иначе за 2 обикновени пломби на година се плаща по 8 лв., за 3-та - 20. Зъбен камък - 20 лв.  Поне тук е така.
Ми той не говори за обикновени ,а за фотополимерни.Второ сложили са упойки,ама те явно не струват пари.Трето ама хич не ми е ясно как може една пломба да струва 20 лв,ама и не моя работа да се интересувам.
Мишо,цената за пломбите си е добра,стига да не са по здравна каса двете от тях.Цената на зъбният камък е леко висока,но 25 е направо смешна
Виж целия пост
# 5
Сменяй бързо зъболекарката!
Хора, разберете, че не е нормално една пломба да струва трицифрена сума. За зъбен камък пък да не говорим...

Съвсем скоро аз ходих при моята да ми оправи 3 кариеса, първите два бяха по касата - 2 бели пломби общо 50 лв. ми излязоха заедно с лекарството; третия си го заплатих изцяло аз - 40 лв. ми струваше - също бяла пломба, а дупката си беше бая голяма...
Моята стоматоложка откакто я помня не работи въобще с амалгама.
От нея имам и други пломби (все бели) на повече от 10 години, които досега не са мръднали.
Виж целия пост
# 6
има ли някои компетентен,или който си е махал зьбен камьк да ми каже?
Виж целия пост
# 7
На мен почистването на зъбния камък ми излезе 50лв но трябва да знаеш, че зъболеаря сам определя цената и тук в форума никой не може да каже точно колко ще ти вземат за това трябва да посетиш повече зъболекари за да събереш информация при кой колко струва и след това да вземеш решение къде ти изнася да отидеш.
Виж целия пост
# 8
при моя зъболекар - за умъртвяване на зъб, лечение и фотополимерна пломба по здравна каса всичко 80 лв. За зъбен  камък ми иска 60 лв.
Виж целия пост
# 9
При моите зъболекари почистване на зъбен камък е 160лв. Кариес с фотополимер към 100. Мисля, че не работят със здравната каса.
Виж целия пост
# 10
При моя нов зъболекар, малък кариес 35-40лв., средно голям кариес около 80 лв. В момента имам пломба за смяна на дъвкателен зъб, който е жив ще ми струва 140лв. Моя зъболекар работи единствено с кофердам, което и гарантира качеството не само  пломбите, но и на ендодонтското лечение. Да скъпо е и за мен, но повече не бих правила комприси относно зъбите си. 
Виж целия пост
# 11
Със сигурност не ходете при  "д-р" Вичеслав Джилянов ( Пловдив ) Кабинетът е хубав, НООООООООО доктора е манипулативен използвач. Отиваш за едно изкарва ти още 2-3 неща за оправяне и така докато не те ошушка. Безочие направо.
Виж целия пост
# 12
Със сигурност не ходете при  "д-р" Вичеслав Джилянов ( Пловдив ) Кабинетът е хубав, НООООООООО доктора е манипулативен използвач. Отиваш за едно изкарва ти още 2-3 неща за оправяне и така докато не те ошушка. Безочие направо.
Искате да кажете, че насила ви взима парите? Или, че си "измисля", че имате неща за оправяне?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия