Правописа и БГ - Мамите

  • 11 871
  • 133
Забелязах как се критикуват всички мами навсякъде за правописа и преди малко гледам, че и тука в татковци същата работа. Аз от толкова години пиша на компа на латиница и сега последно време като започнах да пиша на кирилица много често съм свикнал вместо Ъ да напиша А в бързината, да не слагам запетайки и др. И все ми изглежда като заяждане това поправяне на грешките. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Това, което казваш си личи, но аз "съжЕлявам" не мога да го преживея  Naughty "пуберИтета" и той ми лежи на сърцето  Twisted Evil теб не те ли дразнят тези неща  newsm78
Другите ги преглъщам  Mr. Green
След като напиша поста давам "Предварителен поглед", преглеждам, ако има нещо поправям и натискам "Публикувай", след това поглеждам поста и ако има грешки, се връщам с "Редактирай"  Laughing

Куца ми пълния член, не за друго, а защото не му обръщам внимание, нали уж щяха да го махат преди време и започнах да пиша всички с непълен, после пък решиха да го оставят и така ...  Laughing


А от постове без препинателни знаци се задъхвам  #Crazy
Май не съм нормална  Joy
Виж целия пост
# 2
Нико, на всички е ясно, че членът е много важен Flutter
Виж целия пост
# 3
И аз бях така с тази латиница. Като почнах да пиша тук дълго време се чудех и мислих 'кЪде' ли се пише или 'кАде' Blush Навика много трудно се преодолява Sick Но се свиква де Peace Mr. Green Мен лично не ме дразнят, старая се да не допускам грешки Heart Eyes Не бих се разсърдила ако ме поправят - напротив.

Бтв - как се пише "чудех" или "чудих" newsm78
Виж целия пост
# 4
Това, което казваш си личи, но аз "съжЕлявам" не мога да го преживея  Naughty "пуберИтета" и той ми лежи на сърцето  Twisted Evil теб не те ли дразнят тези неща  newsm78

И мен ме дразнят. То си личи, когато грешката е от бързане.
А най-много ми бъркат в очите "Децки" и "Ацки". Ей, изприщвам се като ги видя тия думички
Виж целия пост
# 5
И мен ме дразнят. То си личи, когато грешката е от бързане.
А най-много ми бъркат в очите "Децки" и "Ацки". Ей, изприщвам се като ги видя тия думички
А какво означава "Ацки"?
Виж целия пост
# 6
адски!?!
Виж целия пост
# 7
адски.
А бременНост се пише с 2 "н".
Виж целия пост
# 8
Хи-хи.Нямаше да се сетя.Ама защо с толкова препинални знаци си ми го пояснила?
Виж целия пост
# 9
Според мен е "чудех", 4baby Wink
Виж целия пост
# 10
Хи-хи.Нямаше да се сетя.Ама защо с толкова препинални знаци си ми го пояснила?
защото се чудех дали съм права Laughing
Виж целия пост
# 11
Правят ми впечатление, но гледам да не им обръщам внимание Wink
А за членъТ - то си е ясно Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Хи-хи.Нямаше да се сетя.Ама защо с толкова препинални знаци си ми го пояснила?
защото се чудех дали съм права Laughing

Права си. Сега пък аз се зачудих дали не беше "адцки"
Виж целия пост
# 13
...
Бтв - как се пише "чудех" или "чудих" newsm78

Аз си мисля, че и двата варианта са правилни, само глаголното време е различно (имам такъв спомен, но може и да греша).
Виж целия пост
# 14
Права си. Сега пък аз се зачудих дали не беше "адцки"
Шшшшт, не се излагай  Joy

Никоооо, оправи си члена, бе човек  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия