Пак за хламидиите и еликсирите на Хлебаров

  • 2 796
  • 5
Здравейте, момичета!
Моля дарета, която е писала, че е излекувала хламидии с еликсирите на Хлебаров, или някой друг, който има опит, да даде повече инфо.
Аз открих на един сайит, че номер 44 е срещу хламидии, но на шишето пише "За укрепване на имунната система".
Много ми се иска да се лекувам без тонова антибиотици, но не знам доколко ще помогнат тия билки...
Виж целия пост
# 1
Мисля, че ще си загубиш времето с тези елексири. А не е препоръчително да ги имаш дълго време,а да не доведат до сраствания на тръбите.

И защо "тонове антибиотици"? Има ефикасни лекарства, с които проблемът може да бъде решен бързо. Съвет от мен - след курс на лечение, да ти вземат директна влагалищна проба  за тест, а не кръвна проба. Дори след като си се излекувала, антителата се запазват дълго в кръвта и дават грешен резултат, че още си болна.
Виж целия пост
# 2
Ами защо, защото всеки път като пия антибиотици и се почват едни гъбички, едни чудесии и се въртя в омагьосан кръг.... А и напоследък гледам което мога да лекувам с по-леки неща, малко ли се тровим с какво ли не в днесшно време... А и дори да пия антибиотици, бих пила и още нещо, за по-дълъг период и профилактично, затова се интересувам...
Иначе при мен са заплетени нещата, не изключвам възможността да съм бременна, затова сега изчаквам да видим кога и с каво лечение ще започна....
Благодаря за съвета все пак!
Виж целия пост
# 3
За съжаление като приемаме антибиотици се получават гъбички, които после лекуваме и общо взето наистина е една въртележка.
Аз лекувах хламидии( заедно с мъжа ми ) преди около 9 години с много силни антибиотици, паралелно вземах нистатин за гъбичките.
Тогава трудно се откриваха хламидии и при нас беше с кръвна проба и с 2 курса силни антибиотици.
Сега чета, че лечението става бързо.

Не съм си правила изследвания, откато правихме контролните проби тогава и нещата бяха наред.
Ще пусна търсачката за подробности Grinning
Виж целия пост
# 4
Може ли едно въпросче за непросветените EmbarassedКакво представляват хламидиите и какви са симптомите, които те навеждат на мисълта, че може да ги имаш?
Виж целия пост
# 5
Може ли да имам хламидия, а да незнам, че имам и да съм родила дете, без лекарите да са установили, че я имам?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия