препоръчайте ми боя за коса

  • 1 801
  • 31
Направих 2 опита с безамонячна боя, видях се на какво приличам и реших да се боядисам много тъмно кафяво(почти черно) с амонячна боя. Аз съм си светло кестенява попринцип и ме е страх да не си увредя много косъма. Моля ви препоръчайте ми хубава боя за коса, която да щади косата! Много се страхувам да не стане на перушина! Confused
Виж целия пост
# 1
имам опит с Граниер и Лореал. моя косъм е тънък, но досега не съм имала проблеми с тях
Виж целия пост
# 2
Аз съм доволна от Лонда и Палете Heart Eyes

Виж целия пост
# 3
Аз харесвам професионалната Лонда- добре хваща и не ми изтощава косата. Цената е 7 и нещо, само че е голяма- 60 мл и отделно окислител.
Виж целия пост
# 4
Само Лореал Party
Виж целия пост
# 5
А може ли да ми напишете и точното име на боята, защото доколкото знам примерно лореал имат няколко разновидности Thinking И цена също би било супер, благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 6
L'Oreal Casting - много съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 7
AniK, кастинг е безамонячна, а аз искам с амоняк, защото бързо ми се отмива. Naughty
Виж целия пост
# 8
Вела-Колестон Перфект-професионална. Само в магазините на Вела.
Виж целия пост
# 9
Вела Колестон Перфект е наистина много добър избор!А за Лореал не съм на същото мнение-малка като грамаж,скъпа като цена,доста силно съдържание на амоняк(освен безамоня4ната) и нищо общо с цвета на картинката.
Виж целия пост
# 10
Лореал. Не случайно е доста по-скъпа от останалите. От години се боядисвам с различни бои на Лореал, основно Фериа, скоро пробвах Палете и е много по-ниско ниво.
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви! А тази дето я рекламират на Гарниер с зехтин как е?
Виж целия пост
# 12
От Лореал съм пробвала освен Кастинг, която е безамонячна, и Фериа. И от двете съм доволна. Няколко пъти се боядисвах и с професионалната им серия, но във фризьорски салон.
Виж целия пост
# 13
А тази дето я рекламират на Гарниер с зехтин как е?

Много е хубава, изобщо не изтощава косата, даже я прави по- гладка и лъскава, но е по- лека и по- бързо пада.
Виж целия пост
# 14
само лореал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия