Мъжете и секса по време на бременност

  • 30 711
  • 139
За секса ясно, че няма проблеми по време на бременност. Но ако половинката ти не иска какво правим? Как обяснявате на мъжката част от семейството, че не вреди на бебето, като е нежен  newsm78 С момиче съм, до 5ти месец не издържах, даже получавах оргазъм на сън, 6ти беше по-леко. Сега съм на края на 6ти и вече почти не ми се прави секс, но пак с милото и дума да не става преди да родя... Та само моя ли е дефектен или има и други  Thinking
Виж целия пост
# 1
Много мъже се притесняват да не навредят на жена си или бебето. Освен това може да не е сигурен дали си в настроение или не......всякакви мисли им минават през главата Laughing
Говорете по темата, ако трябва и лекарят да му каже, че не е проблем, ако на теб не вярва.

Пък в крайна сметка тропни с крак и кажи, че съпружеските задължения не са му опростени по време на бременност и това е- да се оправя Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Хахаха лошото е, че доктора каза никакъв секс, никакво натоварване, стълби да не качвам и в кола да не се возя без нош па да съм пила  ooooh! Общо взето лягам и умирам  newsm78 Аз до четвъртия месец бях на мотор, а сега в 6тия още ходя на фитнес, живея на шестия етаж и качвам стълби по 5-6 пъти минимум, за колата да не коментирам... ама на мъже  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Е какъв секс търсиш тогава?
Лекарката едно ти казва, ти си правиш каквото си знаеш...От какъв зор не мога да разбера?
Виж целия пост
# 4
Там е номера, че нищо ми няма! А лекарката го казва на всяка минала през кабинета, не защото на мен конкретно поради медицински причини ми е забранено.
Виж целия пост
# 5
Малко ми е трудно да го повярвам, но щом казваш.
Отиди при друг лекар, след като не вярваш на тази.
Виж целия пост
# 6
Ако бременната няма проблем, секс може да прави.
Не само твоя мъж не иска, моя е същия. Сега правим редовно, но като ми проличи корема и ще спрем. Психически не иска.  Cry
Пробвай да отидеш на друг лекар.
Виж целия пост
# 7
За първи път чувам лекар да каже така за секса  newsm78 Иначе не е само твоя мъж така..  Party аз така и не изпитах тия зверски изблици за секс, та не ти завиждам де, щом толкова ти се прави..  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Не само твоят е дефектен, моят се "повреди" като влязох в седмия месец. До тогава нямаше проблеми, но изведнъж реши, че го било страх, бил усещал бебето, а на мен така ми бушуваха хормоните, че и на молба го удрях Mr. Green
Виж целия пост
# 9
И те милите изтрещяват по време на нашата бременност  Laughing
Не се притеснявай - не е само твоя Wink Важното е, че после им минават бързо притесненията и всичко си е както преди
 luvbed
Виж целия пост
# 10
На нас ни беше забранено до 7-мия месец по медицински причини.
След това доктора каза и на мен и на мъжа ми, че даже е препоръчително. Каза му, ако искаш жена ти да роди по-лесно, правете секс. Да, ама не! Мъжа ми много се притеснява, макар и да знае, че не може да навреди на бебето. И го разбирам. Не го насилвам, макар че толкова много ми се прави, че не е истина  Embarassed  Embarassed  Embarassed Според мен е по-скоро до преодоляване на някаква психологическа граница.
Има време за всичко, после ще си наваксаме  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Ние с моя мъж си правим секс редовно  Wink Аз другия месец ще раждам но всичко е наред  Flutter Обичайте се и правете любов  Wink
Виж целия пост
# 12
Добре, че моя е биолог и е запознат, че няма проблем за секса и бременеенето Simple Smile
Обаче аз сякаш съм малко сдържана напоследък... Много странна работа. Все нещо ми е криво, спи ми се, мързи ме... Ужас...
Виж целия пост
# 13
В началото на първата бременност имах зацапване и семейна трагедия.Изпих доста хапчета и естествено секса беше забранен по медицински причини.След 5-6-ти месец ни даде зелена светлина,обаче тогава страховете на таткото бяха в повечко.След раждането наваксахме.С втората ми бременност бяхме по активни.
Аз бих се вслушала в наблюдаващият ме лекар,освен,ако му нямаш доверие.Ако е така по-добре го сменяй докато е време.Лека бременност!
Виж целия пост
# 14
Съпругът ми беше от този род мъже, които изпитват ужас, че могат да наранят бебето с пениса си или изобщо самият акт.
А мъж и страх = на невъзможност за ерекция.
Така че почти цяла бременност не сме правили секс. После нещата си идват на мястото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

X Реклама

Общи условия