София - Западен парк, Красна поляна, Разсадника, Илинден

  • 22 340
  • 298
Здравейте, ето и за нашия район темичка, който желае, може да се включи. Аз съм на 5 мин от Рамстор Simple Smile
Виж целия пост
# 1
аз на 8 минутки-на спирка Вардар на метрото -Гевгелийски, и се разхождаме всеки дан с изключение на 4-5 дни сга, когато беше мнооого студено
Виж целия пост
# 2
И ние така, всеки ден почти, без тия студените, даже и вчера бяхме навън Simple Smile

Аз съм от другата страна на Стамболийски Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Срещу Захарна фабрика. Още не се разхождаме.  Wink
Виж целия пост
# 4
Срещу Захарна фабрика. Още не се разхождаме.  Wink

Като дойде време за разходки, демек стане топличко ще си организираме квартална среща, че аз все напоследък немога да отида на никоя , която е извън квартала с 2 деца  Shocked как да стане.
Виж целия пост
# 5
Момичета, аз също съм в района (май някъде по средата между 3-те) - аз съм буквално на няколко крачки от метрото на Вардар. Кажете кога ще се видим - само да минат точно тези кучешки студове, че аз на под -5 градуса не ги извеждам (иначе сме навън всеки ден, а в топло време сме от сутрин до вечер по разходки).
Виж целия пост
# 6
Азаф, добре дошла. Аз тебе те знам, че си в района, някъде бях прочела из форума. Как са малките госпожици. Моята братчедка също ще си има близнаци, ама момченца Simple Smile Laughing
Виж целия пост
# 7
Буквално зад Арена съм, преди години в Западен парк до тунела живях, въобще все в тоз район се въртя........
Всичките ми приятелки са с по-големи деца и ходят на работа, та аз компания в квартала нямам, ще се радвам да се запознаем.
Виж целия пост
# 8
здрасти змеица и аз преди да родя първото никого не познавах, имахме само 1 приятелско семейство с деца, което 3 м след като се роди бебе Мартин заминаха за Щатите, но сегааааа имам много познати, за 4 години, почти всички майки от квартала знам. Ще ми е приятно и с теб да се запознаем Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз нямам приятелки с деца, в квартала, извън него, няма. Само една позната в квартала. Вие май сте ми каки..  Embarassed
Виж целия пост
# 10
Аз нямам приятелки с деца, в квартала, извън него, няма. Само една позната в квартала. Вие май сте ми каки..  Embarassed

Касиопея, какво искаш да кажеш, че се чувстваш самотна ли? Айде бързо идвай да се запознаем, ние винаги като е хубаво сме навън, най-често на бБялото пред църквата в Красна поляна, нали знаеш, днес пак ще сме там към 12, ела. Аз лично съм с количка Чиполино Бевърли жълта със сиво. И И съм с две деца, бебе и едно дето редовно се държи за количката, така съм го възпитала Simple Smile.
Ще те чакам да знаеш  Laughing

А сега видях, че си от другата страна и малко ще ти е далече Бялото, ех, но ще се разберем за Дрината или за кафето на Рамстор, каквоо щще кажеш, далече ли ти е или става?
Иначе съм 78 набор, какичка ли съм ти?
Виж целия пост
# 11
аз  Grinning на последната спирка на трамвай №10
като се затопли - задължително трябва да се видим, че и аз с 2 деца малко трудно ще ходя по извънквартални срещи Mr. Green
Виж целия пост
# 12
аз  Grinning на последната спирка на трамвай №10
като се затопли - задължително трябва да се видим, че и аз с 2 деца малко трудно ще ходя по извънквартални срещи Mr. Green

O Ал Бънди, здравей, четох ти темата за раждането на София, а Анна беше по-голямата нали? Simple Smile
ДОбре дошла в темата, аз съм на предпоследната на 10 Simple Smile

Ех ква съм патка, то даже имало и лентички с имената, ама аз къде гледам по закачалките  Rolling Eyes
Но не съм ги объркала поне
Виж целия пост
# 13
Ами то в квартала идея си нямам къде можем да се видим. Освен в кафето на Рамстор...  Thinking като се постопли разбира се. Иначе тук зад нашия блок има една много приятна градинка, където миналото лято извеждах Ани.

Да, Ани е по-голямата, доколкото може да се каже, че е голяма  Laughing
Виж целия пост
# 14
Абе има къде да се ходи, ама надолу към Красна поляна, ние ходим там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия