Има ли такова средство?

  • 637
  • 11
...което да се приложи след полов контакт, по време на който не се е пазила жената от забременяване - някакво противозачатъчно, което можело да се изпие до 72 ч. след акта?
Виж целия пост
# 1
Да. Постинор. Peace
Виж целия пост
# 2
Само да допълня.Доста е силно и не се препоръчва честата му употреба.
Виж целия пост
# 3
Така е, ако се употребява често може да предизвика кръвоизлив. По- скоро е за "екстремни" случаи, не за постоянна контрацепция. Хубаво е човек да си има някоя друга таблетка в чантата за всеки случай. Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много момичета! Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Отиди при гинеколожката си, тя ще ти даде рецепта за хапче.
Постинорът е от времето на моя пубертет, сега има много по-леки лекарства.
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм Постинор,само когато е наложително.
До сега нямам проблеми със него,но аз го взимам мнооооооого рядко
Така е, ако се употребява често може да предизвика кръвоизлив. По- скоро е за "екстремни" случаи, не за постоянна контрацепция. Хубаво е човек да си има някоя друга таблетка в чантата за всеки случай. Sunglasses


Напълно със съгласна newsm10
Виж целия пост
# 7
Аз също съм ползвала постинор. но наистина посети личната си гинеколожка тя може да ти препоръча нещо по ефикасно сдпоред твоите лични данни
Виж целия пост
# 8
Така е, ако се употребява често може да предизвика кръвоизлив. По- скоро е за "екстремни" случаи, не за постоянна контрацепция. Хубаво е човек да си има някоя друга таблетка в чантата за всеки случай. Sunglasses





 Peace
Виж целия пост
# 9
Поради честата употреба организма свиква с хормоните,които се съдържат във въпросния Постинор и контрацепцията може и да не се състои!Затова,както са ти казали-той е за извънредни случаи
Виж целия пост
# 10
Поради честата употреба организма свиква с хормоните,които се съдържат във въпросния Постинор и контрацепцията може и да не се състои!Затова,както са ти казали-той е за извънредни случаи
Точно така.Мисля,че се пиеше не повече от четири пъти месечно и то при екстремна ситуация.
Виж целия пост
# 11
Постинор е единственото лекарствено средство за спешна контрацепция, но моята информация е ,4е се пие до два пъти. Много често цикълът идва по-рано от очакваното и е по-различен като количество-по-обилен или не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия