Водата"Девин" за кърмачета

  • 413
  • 9
След като гледах предаването"Защо не" и изчетох мненията ви за предаванет,реших да пусна анкета за Водата "Девин".Благодаря за отговорите предварително:-)Моля и за мненията ви;-)
Виж целия пост
# 1
Аз не съм давала,но след година бих давала,както и съм гласувала!Причината е,че не съм се интересувала дали може да се дава и т.н.
Иначе съм я виждала въпросната вода в списание "9 месеца"
Виж целия пост
# 2
Затрудних се как да гласувам newsm78 Вода предлагам откакто е станала на 6 месеца,без особено да подбирам каква - не преварявам,давала съм и съвсем обикновена минерална просто защото дребната ако изпие 10-20мл си е събитие (и то го прави откакто взе да яде повече твърди храни,значи към 10-тия месец).Специално Купуване на Девин не организирам - ако таткото получи муза да купи някой път розов Девин,и това пием вкъщи,съответно и дребната го пие Grinning
Виж целия пост
# 3
Давам от осмия месец някъде само такава вода. Включително и храната приготвям с нея. Не я преварявам.
Виж целия пост
# 4
Давам вода от 8-9 месец, тогава пожела. Давах преварена.

Трапезна вода "Девин" започнах да давам след годинката. Сега я караме на преварена вода. Мисля скоро да започна да й давам от чешмата направо.
Виж целия пост
# 5
Давам, но не помня откога  Confused

Общо взето откакто взе да си хапва повечко твърда храна. Сега лочи като обезумял. Много му харесва водата. Давам му предимно изворна Девин, но понякога и минерална. Не преварявам. А от чешмата не бих му дала - отвратителна вода тече. Аз също не я пия.
Виж целия пост
# 6
Ами тя Ева пропи вода чак след годинката, но още като излезе на пазара водата Девин с розов етикет започнахме да я купуваме за нея и с нея готвех манджите и. Искам обаче да поясня, че Видинската вода е ужасно твърда, и самите ние не пием чешмяна вода от може би 15-16 години. Редувам и Девин-а с чешмяна, но филтрирана през кана Брита.
Виж целия пост
# 7
Трябва да ви кажа, че давам розовата "Девин" от раждането на дъщеря ми / тя не че се е втурнала да пие /. С моята педиатърка сме обсъждали темата - дайте сериозно да поговорим каква вода е подходяща: чешмяната, па макар и преварена или филтрирана, си е отврат; минерална съм чувала че не се дава на малките. Тогава каква, ако не изворна. Имам познати в Германия, където много се пият изворни води - дори повече от минералните - ами те изобщо не се замислят каква вода да дават на бебешока. Малко или много бутилираните води се изследват, контролира се процеса на производство там - несравнимо по-чисти са от чешмата и Бритата. Пък и вкусни. Гледайте етикетите - там пише съдържанието. Четете, сравнявайте и избирайте! Това е.
Виж целия пост
# 8
Предлагала съм, но не проявява интерес, по скоро само сиэ играе с биберона, но ще и дойде времето и на нея.
Виж целия пост
# 9
Не,недавам и не бих давала до 2 годинки, особено ако пие по-големи количества вода
сега давам от чешмата, но преварена
изпива по 20 мах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия