СЕДМИ КЛАС - 23 тема - В очакване.....

  • 43 960
  • 735
# 315
Общо взето места в ПГ остават, но не винаги децата искат да учат в паралелки с останали свободни места.
Някои си предпочитат СОУ, не желаят специализация.
След VІІІ клас също има прием в някои ПГ.
...................................
Моят син каза, че ще пише и помощното училище със съответната предлагана от него специалност, както и транспортното такова. Simple Smile Можело да му бъде на късмет. Ще си подреди чинно всички специалности. Що да не си поиграе детето? Laughing От МОН как си играят? Добре, че и то не взима много на сериозно образованието ни. Подхожда тъй, както е редно. С нужното уважение.  Sunglasses
 
Ами този подход на детето много ми хареса Sunglassesстига обаче да имаш нужното спокойствие Simple Smile
Виж целия пост
# 316
Тази информация бе публикувана и надълго анализирана в темата за частно образование.
Мисля, че таблицата с резултатите от НВО 8 клас може да ви помогне да се ориентирате за нивото на езика в не най-елитните училища в София.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhA7XVqwJbW7dEJVbHR … YnA0N1lrQmc#gid=0




Поправете ме ако греша, но ми се струва , че има значително разминаване между броя на децата в 8 клас и обявената бройка по план - прием след 7 клас. / всяка асоциация с 3 въпрос НВО БЕЛ е случайна  Mr. Green/

91 НЕГ би трябвало да приема 182 деца / с еднакви балове,с близнаци и тризнаци да станат 197/, но са обявени 207 осмокласници newsm78

....и при другите елитни училища има разминаване, но просто 91НЕГ ми попадна първа пред очите.

Чудя се какви са причините за това разминаване 182 /207  #Crazy?

Дано не са тези, които си мисля...

И още нещо - тези 207 осмокласници по колко ли са в паралелка?
Виж целия пост
# 317
Замислих се за нещо... адреса в Заявлението по адресна регистрация или по местоживеене в момента  newsm78
Виж целия пост
# 318
Адресна.
Виж целия пост
# 319
Тази информация бе публикувана и надълго анализирана в темата за частно образование.
Мисля, че таблицата с резултатите от НВО 8 клас може да ви помогне да се ориентирате за нивото на езика в не най-елитните училища в София.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhA7XVqwJbW7dEJVbHR … YnA0N1lrQmc#gid=0




Поправете ме, ако греша, но ми се струва , че има значително разминаване между броя на децата в 8 клас и обявената бройка по план - прием след 7 клас. / всяка асоциация с 3 въпрос НВО БЕЛ е случайна  Mr. Green/

91 НЕГ би трябвало да приема 182 деца / с еднакви балове,с близнаци и тризнаци да станат 197/, но са обявени 207 осмокласници newsm78

....и при другите елитни училища има разминаване, но просто 91НЕГ ми попадна първа пред очите.

Чудя се какви са причините за това разминаване 182 /207  #Crazy?

Дано не са тези, които си мисля...

И още нещо - тези 207 осмокласници по колко ли са в паралелка?

Това са данни за учебната 2011/2012. Мисля, че приемътв 91НЕГ е бил по-голям.
Виж целия пост
# 320
Тази информация бе публикувана и надълго анализирана в темата за частно образование.
Мисля, че таблицата с резултатите от НВО 8 клас може да ви помогне да се ориентирате за нивото на езика в не най-елитните училища в София.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhA7XVqwJbW7dEJVbHR … YnA0N1lrQmc#gid=0




Поправете ме, ако греша, но ми се струва , че има значително разминаване между броя на децата в 8 клас и обявената бройка по план - прием след 7 клас. / всяка асоциация с 3 въпрос НВО БЕЛ е случайна  Mr. Green/

91 НЕГ би трябвало да приема 182 деца / с еднакви балове,с близнаци и тризнаци да станат 197/, но са обявени 207 осмокласници newsm78

....и при другите елитни училища има разминаване, но просто 91НЕГ ми попадна първа пред очите.

Чудя се какви са причините за това разминаване 182 /207  #Crazy?

Дано не са тези, които си мисля...

И още нещо - тези 207 осмокласници по колко ли са в паралелка?

Това са данни за учебната 2011/2012. Мисля, че приемътв 91НЕГ е бил по-голям.

Знам и проверих, не е по-голям.
Виж целия пост
# 321
Сега се прибирам, не зная може и да сте го коментирали.Подробна статистика и за Пловдив:
https://docs.google.com/file/d/0Bx1iZBjjAkxDWVBUZXh2dzNjZWM/edit?pli=1
Връщам се да ви чета
Виж целия пост
# 322
Тази информация бе публикувана и надълго анализирана в темата за частно образование.
Мисля, че таблицата с резултатите от НВО 8 клас може да ви помогне да се ориентирате за нивото на езика в не най-елитните училища в София.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhA7XVqwJbW7dEJVbHR … YnA0N1lrQmc#gid=0




Поправете ме, ако греша, но ми се струва , че има значително разминаване между броя на децата в 8 клас и обявената бройка по план - прием след 7 клас. / всяка асоциация с 3 въпрос НВО БЕЛ е случайна  Mr. Green/

91 НЕГ би трябвало да приема 182 деца / с еднакви балове,с близнаци и тризнаци да станат 197/, но са обявени 207 осмокласници newsm78

....и при другите елитни училища има разминаване, но просто 91НЕГ ми попадна първа пред очите.

Чудя се какви са причините за това разминаване 182 /207  #Crazy?

Дано не са тези, които си мисля...

И още нещо - тези 207 осмокласници по колко ли са в паралелка?

Това са данни за учебната 2011/2012. Мисля, че приемътв 91НЕГ е бил по-голям.

Знам и проверих, не е по-голям.

В 91 НЕГ  от тази година квотата е намалена на 91 момчета + 91 момичета. До тази беше 98+98
Виж целия пост
# 323
За бройките в училищата,няма грешка.Разликата идва от приети след 15,09 деца,които имат право да запишат съответната паралелка-например поради преместване на месторабота на родител от едно в друго населено място ,след датата на последните срокове за записване.Било в гр.Х паралелка с френски и отива в гр.У в същата паралелка-трябва да имат еднакви учебни планове.От местното РИО ги консултират и насочват.Така в края на 8 клас са по 30 броя при първоначално записани  и приети 28.
Виж целия пост
# 324
Сега се прибирам, не зная може и да сте го коментирали.Подробна статистика и за Пловдив:
https://docs.google.com/file/d/0Bx1iZBjjAkxDWVBUZXh2dzNjZWM/edit?pli=1
Връщам се да ви чета
Благодарим!!!!!!
А разбивка, отделно за математика и бел... newsm78 Че за кандидатстващите в ОМГ е по-важна тази разбивка Simple Smile
Виж целия пост
# 325
Някой днес да си е взел служебните бележки с оценките от матурите? На децата ли ще ги дават или срещу родителски подпис? newsm78
Виж целия пост
# 326
Някой днес да си е взел служебните бележки с оценките от матурите? На децата ли ще ги дават или срещу родителски подпис? newsm78

Нашите бележки или в петък, или в понеделник - така са казали днес. В сряда - връщане на учебниците! В четвъртък - екскурзия! Вече у нас мирише на уволнение!!!!
Виж целия пост
# 327
Сега се прибирам, не зная може и да сте го коментирали.Подробна статистика и за Пловдив:
https://docs.google.com/file/d/0Bx1iZBjjAkxDWVBUZXh2dzNjZWM/edit?pli=1
Връщам се да ви чета
Благодарим!!!!!!
А разбивка, отделно за математика и бел... newsm78 Че за кандидатстващите в ОМГ е по-важна тази разбивка Simple Smile

Е, това само има, но е важно, че победихме!   hahaha
Виж целия пост
# 328
Нашите утре връщат учебниците и се надявам да си получат и бележките.
Виж целия пост
# 329
Момичета, как побирате при попълване пълно име на училището и профилите?  newsm78 Нещо малко ми се вижда мястото...Изписвате ли например Немска езикова гимназия или само НЕГ? И там, където има повече профили (например във Втора АЕГ), как могат да се съберат всички без съкращения  Rolling Eyes Пиша ситничко, печатно и четливо и едва-едва успявам....
Доколкото знам, удостоверенията за завършен седми клас ще се дават срещу подпис на родител. За служебните бележки не знам да има такова нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия