Хайде модерни дами ,споделете !

  • 1 493
  • 30
Аз се ориентирам горе-долу от медиите,по-точно фешън-канала и списанията, от вас естествено Hug и разбира се от мацките по улиците. Embarassed
Споделете вие! Thinking
Виж целия пост
# 1
Основно от медиите и от интернет.
Виж целия пост
# 2
От форума  bouquet и от медиите. Не следвам много уличните модни тенденции, защото в един момент нарочената за ултрамодерна дрешка става като униформа - всяка 2ра мацка е с нея, а на мен това нещо не ми понася Naughty
Виж целия пост
# 3
Следя работата на любимите си дизайнери (най-вече ревютата им, има ги в нета), a ако съм навън или мъжа ми пътува се сдобивам и  с "Vogue". Това е от мен.
Обличам това, което смятам, че ми отива и пет пари не давам дали е "модерно".
Не харесвам как се обличат 99 % от жените, които виждам по улиците.
Виж целия пост
# 4
Ами най-често от медиите. Честно казано обличам се сн еща , които ми стоят добре и ми отиват отколкото да са модерни.

Е, не , че нося тоалетите на пра-бба ми, но не изпадам в крайности. Като не ми отиват панталони с ниска талие не нося такива и това е
Виж целия пост
# 5
от медиите Simple Smile
най-лесно ми е!
Виж целия пост
# 6
От медиите се информира и списанията.
Виж целия пост
# 7
от медиите Simple Smile
най-лесно ми е!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 atwork
Виж целия пост
# 8
от медиите и списанията.гледам и модните канали  Peace
Виж целия пост
# 9
Като тръгна по магазините и видя, че навсякъде е залято с определен цвят или еднакви дрехи ми става ясно, че това е модерно в момента! Зяпам и списания...
Виж целия пост
# 10
От медиите (списания и телевизия), уличната мода и магазините.
Виж целия пост
# 11
Единствено от Интернет.Да сте видели някъде другаде инфо за такъв стил:
http://www.quiksilver.com/www/ImageAssets/site8/products/646/708 … KSW052708_130.jpg
http://converse.com/LiveFiles/1/1635/9000369_110.jpg
...и подобни.Да,има-веднъж в годината сигурно.
Виж целия пост
# 12
От списанията и от няколко бутика които уважавам.
Виж целия пост
# 13
Гледам какво има в списанията!
Виж целия пост
# 14
Ами, аз си го имам от вътре, някак си усещам нещата, винаги е било така, нещо като дарба. А иначе сега основно от нета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия