„Съла”/ Sila /- С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт - Тема 5

  • 142 538
  • 749
# 60


Ваня,
Знам , че сме малко, запозналите се с МАА
Интересно ми е водиш ли някаква статистика колко сме ?

Във Фейсбук 68461 харесват МАА

А ние, колко сме ?
Виж целия пост
# 61
+1 Hug
Виж целия пост
# 62
Бройте и мен!!!!   bouquet
Виж целия пост
# 63
[img]http://t0.gstatic.com
Ваня,
Знам , че сме малко, запозналите се с МАА
Интересно ми е водиш ли някаква статистика колко сме ?
Във Фейсбук 68461 харесват МАА
А ние, колко сме ?

Не съм водила статистика, но знам със сигурност че има и други които го харесват, но не влизат в тази тема. Коментирали сме го и по други теми които не са за този сериала.
Но фенките му от ден на ден се увеличават, особено там където в момента се излъчва сериала, само не знам защо наще телевизии още спят, че не закупят и те сериала. Поредната държава която е луднала по него е Украйна, въпреки че сериала сега започна да се излъчва.
Виж целия пост
# 64

Виж целия пост
# 65
Поредната държава която започва излъчването от Август е Словакия.


Nová turecká telenovela Sila prichádza na Doma
Herci známi z iných telenoviel, sledovanosť lepšia ako Sultán. Pozrite sa, o čom je novinka televízie Doma.



Televízia Doma chystá novú tureckú telenovelu. Volá sa Sila a bude sa vysielať v pondelok, utorok a štvrtok o 21:40, kde je dnes Perla Orientu (Rebellious). Odštartuje v auguste, presný termín ešte nie je známy.

Sila pôvodne išla v Turecku v hlavnom vysielacom čase na stanici ATV. Vzniklo 79 epizód s 90-minútovou stopážou. Doma ponúkne kratšie, 45-minútové epizódy. V hlavných úlohách účinkujú Cansu Dere, známa zo seriálov Sultán (Magnificent Century) a Ezel, a  Mehmet Akif Alakurt, ktorý predtým hral v seriáli Kirik Ayna. Spoluautormi scenára sú Sema Ergenekon a Eylem Canpolat. Obaja v minulosti pracovali na seriáli V objatí hodvábu (Gümüs).

Televízia Doma kúpila seriál od spoločnosti ATV Distribution. K dispozícii má výsledky sledovanosti od sesterskej chorvátskej stanice Nova TV. Ide o tamojší hlavný kanál CME, ktorý ho vysielal ako odpoveď na konkurenčnú RTL a jej úspech so seriálom Sultán (Magnificent Century). Podľa CME Sila Sultána prekonala a stala sa doposiaľ najsledovanejším tureckým seriálom v Chorvátsku. Pochvaľuje si tiež úspechy v Turecku, na Ukrajine či Grécku.

Televízia Doma čoskoro, už tento týždeň odštartuje kampaň a nasadí upútavky na seriál. Kampaň bude mať tri fázy a momentálne sa vyrába. Podľa informácií, ktoré poskytla Stratégiám, ho bude prezentovať ako "nový, premiérový turecký romantický seriál". Upútavky preberie Doma od svojej chorvátskej sestry Nova TV.

Seriál Sila

O čom je: Sila sa narodila do chudoby. Otec nemá na jej výchovu peniaze a pošle ju do bohatej rodiny v Istanbule. Sila vyrastá v prepychu, no raz príde deň, kedy musí čeliť minulosti. Jej bratovi hrozí smrť a aby ju odvrátila, bude sa musieť vydať za muža, ktorého ani nepozná. Do jej života vstúpi temnota, prísne zvyky a tradície, ale aj osudové stretnutie. Pozrite si video.

Žáner: telenovela
Anglický distribučný názov: Coming Home
Krajina pôvodu: Turecko (2006-2008)
Herci/v slovenskom znení: Cansu Dere - Petra Vajdová, Mehmet Akif Alakurt - Ivan Šándor
Distribútor: ATV Distribution





http://strategie.hnonline.sk/spravy/media/nova-turecka-telenovel … prichadza-na-doma

ПП. "Perla Orientu " това е техния превод на сериала "Аси" .
Виж целия пост
# 66

Виж целия пост
# 67

Виж целия пост
# 68
Здравейте момичета  Hug

Необходимо ли е и аз да се впиша като фен или вече е ясно, че съм фен не само на МАА а и на сериала като цяло?!

Цитат
Не съм водила статистика, но знам със сигурност че има и други които го харесват, но не влизат в тази тема. Коментирали сме го и по други теми които не са за този сериала.
Но фенките му от ден на ден се увеличават, особено там където в момента се излъчва сериала, само не знам защо наще телевизии още спят, че не закупят и те сериала. Поредната държава която е луднала по него е Украйна, въпреки че сериала сега започна да се излъчва.




Ваня, аз вече имам усещането, че бълг. политици и журналисти, в частност и телевизионери смятат българския народ за олигофрени. Може би и за това в последно време се излъчват само филми за подобни - то памучни принцеси ли не щеш, то лалета ли не щеш, а пък да не говорим и тези пък дето ги повтарят.  Преди няколко дни четох, че една от големите телевизии вече нямала да купува и излъчва турски филми, т. к. интереса към тях бил преминал. Ами естествено, че ще премина, като се пускат само "бози".

Що не пробват да пуснат "Съла" в прамтайма , пък в по-късните часове Аданалъ-то и тогава пак ще си говорим. Ифетката също става... Но къде ти....

Не стига , че видяхме от комшиите как се протестира, та сега не "мОААТ ни запрат", та пък и хубавите турски филми като ни пуснат и "уйде коньо у реката" - целокупниОт  народ ще стане турски фенове - сакън - там да подсмърчаме я за Фатмагюл, я за "отлитналото време", я за фериха, но не и да въздишаме за МАА.

Те по-глупавите от нас гърци, хървати, украинци, словенци нека си въздишат, ние ще си подсмърчаме.

Виж целия пост
# 69

Виж целия пост
# 70
Виж целия пост
# 71
Леле, Ваня,
Като видя Мараз Али ..., нали знаеш,
Повишава ми се настроението

За любовта към една жена, за любовта към едно куче, за любовта към приятелите, Али беше готов на всичко !
И го доказа ...
Колко весели моменти има в този филм
Спомням си сгодяването на Ръфкъ, голям смях ..., който е гледал знае
Виж целия пост
# 72
Леле, Ваня,
Като видя Мараз Али ..., нали знаеш,
Повишава ми се настроението

За любовта към една жена, за любовта към едно куче, за любовта към приятелите, Али беше готов на всичко !
И го доказа ...
Колко весели моменти има в този филм
Спомням си сгодяването на Ръфкъ, голям смях ..., който е гледал знае

Сега съм точно на него.

Виж целия пост
# 73
Цитат
Спомням си сгодяването на Ръфкъ, голям смях ..., който е гледал знае


В коя серия е това?
Аз съм го гледала до 29 и сега съм си заредила 30.
Виж целия пост
# 74
Мар-мил,

Връщай лентата назад, в еп.22 на Ръфкъ трябваше да му търсят изгора, защото имаше любовни вълнения
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия