Чаша

  • 605
  • 6
Купих чаша на Авент за над 3 месеца и от вчера се мъчим, ама наистина мъчим. Ползвам я за вода, защото не искам да свиква прекалено със шишета. Какво е вашето мнение, някой ползва ли тази чаша успешно?
Виж целия пост
# 1
ние я имаме. нали става въпрос за неразливащата чаша? аз също се опитвам да я ползвам за вода, но до този момент неуспешно. не че много съм бутала вода на детето, само веднъж пробвах, но не стана номера. може би защото трябва по-силно да се стисне 'човчицата', за да потече водата, ама бебчо милия не се сеща какво трябва да направи. смятам по-късно довечера да му дам пак от тази чаша, но ще махна клапата, за да може спокойно да тече водата и ще му давам по-мъничко. а по-нататък като се научи пак ще сложа клапата, за да не се улива.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: PoliaSp
Купих чаша на Авент за над 3 месеца и от вчера се мъчим, ама наистина мъчим. Ползвам я за вода, защото не искам да свиква прекалено със шишета. Какво е вашето мнение, някой ползва ли тази чаша успешно?


много рано сте почнали. Ники ползва чашата от шест месечен и сме много доволни. Първите дни е малко трудно, докато се адаптира.
Виж целия пост
# 3
Купих на Оги неразливаща чашка, преди да стане на годинка. Така и не се научи да пие от нея, а направо мина на обикновена чаша.
Струва ми се, че вие сте прекалено малки за такава чашка.
Виж целия пост
# 4
Здравейте,
Вики така и не пи от такава чаша и той направо се научи на обикновена, а дълго пиеше вода от шишетата за минерална вода със спортс накрайник (не знам дали ме разбрахте  Embarassed ).
Дани се научи към 7 месец да пие от чашата на Авент.
И аз мисля, че ви е рано още, защото от не разливащите се чаши не се суче , а се смуче  Grinning  като от сламка. Бебето често не знае какво да прави, а и като разбере какво се прави  Grinning , често започва да се дави, защото чашата пуска много. Има и такъв момент - бебетата на няколко сукания веднъж гълтат, а с чашата трябва да се научат, че всяко дръпване е глътка.
Успех в ползването на новата придобивка  Grinning .
Виж целия пост
# 5
Здравейте,
и аз съм на мнение,че ви е още рано за такава чаша. Мисля че децата сами си показват кога са готови за нещо или пък не са.
Аз купих на Боби чашка с накрайник преди около месец, когато беше на 5 и половина. Мислех първо да му я дам  да си играе за да свиква с нея, но той още от първият момент започна да си пие - явно е бил готов.
Сега денем пием вода от чашата, а нощем сме още от шишето защото с водата се приспива, като се събуди.
Виж целия пост
# 6
на 3 месеца няма как да не се мъчи, горкото Wink
аз предложих мекия накрайник в началото ня 5-я месец. бебка се уливаше, защото не преглъщаше последните 1-2 дръпвания. тогава минах на биберина с трите позиции - на 3-та степен и след около месец тя вече беше готова да пие от чашката.
не го насилвай бебока и не гледай какво пише на етикетите на стоките. понякога производителите гледат само как да си продадат различните джиджавки, от които бебетата не винаги имат нужда Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия