относно спането

  • 958
  • 15
Интересно ми е по колко спят вашите деца през деня.Събуждат ли се рано за първо хранене.Маги е почти на 8 мес. и през деня спи 3 пъти по половин час(понякога следобед спи един,но по радко)Сутрин се буди към 9(но преди това суче между 5-6.30)Вечер заспива кум 9.30.За 12 часа час и половина сън не е ли малко.Като поотраснат(11,12мес.)променя ли се режима,кога започват да спят веднъж-следобед ,но за по-дълго време(2,3 ЧАСА)
Виж целия пост
# 1
На тази възраст спеше 2 пъти за по час,ставане в 8ч и заспиване в 21ч.
Сега е същото,но спи веднъж,2 часа.
Виж целия пост
# 2
дъщеря ми сутрин се буди към 8-8.30 часа,спи на обяд 1 час,рядко час и половина и след обяд 30-40 мин.,вечер си ляга 20.30-21 часа,и аз се чудех че много малко спи,но явно не е единствената.
Виж целия пост
# 3
На тази възраст моите сляха по половин час сутрин и час и половина до два часа след обяд. На година вече спяха само след обяд по 2 - 2 и половина часа. Вечер лягаха към 8 и сутрин ставаха към седем.
Виж целия пост
# 4
Моя син по принцип м/у храненията спи 1-1.5ч.Вечер заспива към 10 и спи до 6 сутринта.
Виж целия пост
# 5
На тази възраст спеше 2 пъти за по час,ставане в 8ч и заспиване в 21ч.
И при нас е така. А сега сме в преходен период към 1 спане следобяд.
Виж целия пост
# 6
И моята беба не си пада по сьня.Но определено е на периоди.Ето сега ,например ,последните 2 дни почти не е спала през деня-наи -много час,час и половина.Но има дни в които спи 2 пьти по 2-3  часа и пак сьс зор я сьбуждам.Не знам на какво се дьлжи Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Ами да, с възрастта се променя и режимът.
Помня, че в началото Янис спеше сутрин около 2-3 часа и следобед толкова (освен нощният сън).
След годинката, да не е и малко след това, започна да спи само сутрин, без следобед. Откак тръгна на ясла обаче режимът (ако въобще има такъв) се обърна- спи следобед- понякога по 4-5 часа. И сега е така- ако не го събудя най- късно към 19:00 (при положение, че е заспал към 14:00) то не се знае кога ще ми заспи за нощ, че да стане сутрин за ясла.

Виж целия пост
# 8
Два пъти на вашата възраст. Сутрин - от половин до един час и следобед по два часа. Ляга в 9 и става в 7.
Виж целия пост
# 9
На 7 м. беше същото, както и сега. Сутрин става към 8ч, към 11 ч спи - час, час и половина. Следобед към 15ч, пак толкова. Има дни, в които спи и по половина час. Tired
Вечер ляга към 21ч.
Виж целия пост
# 10
На тази възраст мойто дете спеше мнооого.Всъщност повече спеше отколкото си играеше.Започно да спи по веднъж на ден на 1,4г.Сега сутрин става около 9.00ч.,след обед спи от 14.00 до 17.00ч. и вечер си ляга около 22.00ч.
Виж целия пост
# 11
newsm78За каката не помня как е било,  Thinkingно малкият на около 10м ставаше сутрин към 8:00, към 11:00 спеше половин час и после на обяд към 14:30 спеше около 2ч /понякога повече, понякога по-малко/. Вечер заспиваше в 9:00-9:30ч.
 PeaceСега е на 1г4м и от 1-2м вече спи само веднъж на ден от 14:00 до16:30 /е понякога става малко по-рано, а понякога може да спи и до 17:00ч/. Сутрин става в 7:00-7:30 и вечер заспива в 22:00ч.
[/size][/color]
Виж целия пост
# 12
На вашата възраст спеше 2 пъти, за по 1-1,5 часа.
Сега един път за по 1-1,5, понякога 2 часа.
Вечер си спи по 11-12 часа, като понякога се събужда за бибата.
Виж целия пост
# 13
Моят син на тази възраст също спеше по малко, не че сега е станал по-поспалив де Wink
Като гледам, върви към едно спане на ден (следобедно), защото от няколко дни няма спане към 10 часа
Виж целия пост
# 14
Като беше на 7 месеца спеше два пъти дневно по 45 минути  Rolling Eyes и през нощта от 20.30 ч. до 8.00 ч.
Отскоро започна да спи повечко през деня - един час сутрин и час и половина следобяд. През нощта спинка от 20.00-20.30 ч. до 7.30-8.00 ч.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия