Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 33

  • 62 165
  • 737
# 270
ДСК Слатина София вече има! ДСК пак ни оставиха последни в района.
Виж целия пост
# 271
wavey Привееет! Само да ни кажа, че в пощите, касае се за столицата, детски и интеграционни още няма. Вероятно в понеделник щели да бъдат пуснати.
Това по повод информацията, която ми дадохте вчера тук.

Преди време и аз взимах детски от пощата.
Най-удобно е, да се вземе тел. на клона, за да не се разкарвате.

Успех!
Виж целия пост
# 272
Тази година доходът ми ще надхвърли минимума. Може ли бащата на детето ми да подаде документи за детски от свое име, понеже той е на по-малка заплата?
Виж целия пост
# 273
Тази година доходът ми ще надхвърли минимума. Може ли бащата на детето ми да подаде документи за детски от свое име, понеже той е на по-малка заплата?
Родителските права на кого са дадени?
Виж целия пост
# 274

Преди време и аз взимах детски от пощата.
Най-удобно е, да се вземе тел. на клона, за да не се разкарвате.

Успех!

Благодаря! Уви, разкарвам се аз, макар детските да не са за мен, а за моя близка, с четири деца, третото и четвъртото, от които близнаци, все още съвсем малки бебета. Когато жената е подавала документи, дори не са й поискали банкова сметка, а тя решила, че всички взеват в пощенските клонове, а телефон дамите от пощата не искат да си дадат.  Mr. Green

Виж целия пост
# 275
Тази година доходът ми ще надхвърли минимума. Може ли бащата на детето ми да подаде документи за детски от свое име, понеже той е на по-малка заплата?
Родителските права на кого са дадени?
Нямаме брак, детето е припознато.
Виж целия пост
# 276
Тази година доходът ми ще надхвърли минимума. Може ли бащата на детето ми да подаде документи за детски от свое име, понеже той е на по-малка заплата?
Родителските права на кого са дадени?
Нямаме брак, детето е припознато.
Доходите не се ли вземат и на двамата родители?
Без значение дали имат брак,щом е припознато реално е дал името си....
Виж целия пост
# 277
Тази година доходът ми ще надхвърли минимума. Може ли бащата на детето ми да подаде документи за детски от свое име, понеже той е на по-малка заплата?
Родителските права на кого са дадени?
Нямаме брак, детето е припознато.
Доходите не се ли вземат и на двамата родители?
Без значение дали имат брак,щом е припознато реално е дал името си....
Не се вземат, до сега никога не са ми ги вземали неговите. Само моите.
Виж целия пост
# 278
Добре,ти реално пускаш молбата,но не вписваш ли доходите и на другия родител?
Нали по този начин сумарно се изчислява общия за предходната година?
Виж целия пост
# 279
Добре,ти реално пускаш молбата,но не вписваш ли доходите и на другия родител?
Нали по този начин сумарно се изчислява общия за предходната година?

Не ги вписвам, просто не ги искат, достатъчно е да пише НЕомъжена. Членове на семейството ми, за целите на детските надбавки, сме само аз и детето.
Виж целия пост
# 280

Преди време и аз взимах детски от пощата.
Най-удобно е, да се вземе тел. на клона, за да не се разкарвате.

Успех!

Благодаря! Уви, разкарвам се аз, макар детските да не са за мен, а за моя близка, с четири деца, третото и четвъртото, от които близнаци, все още съвсем малки бебета. Когато жената е подавала документи, дори не са й поискали банкова сметка, а тя решила, че всички взеват в пощенските клонове, а телефон дамите от пощата не искат да си дадат.  Mr. Green



Пробвай да питаш при социалните, дали може да се промени това, преди да е изтекла годината, за която получава детски. Да си занесе една бланка с IBAN-а от банката и да и ги превеждат от следващият месец по банков път.

REAL_WOMAN, ако нямате брак, то само ти можеш да подадеш документи за детски.

П.П. Уникредит, София, община Витоша, все още нямам превод, предполагам че ще имам след 14.00 часа. Ще пиша.
Виж целия пост
# 281
Днеска ги взех от пощата ,София обл.
 Съмнявам се да може бащата да взима детски.Ние сме женени и бях пращала бащата да подава документите,той пък решил да напише от горе неговото име и му върнали молбата.Казали му ,че детето е на майката.Вероятно ако правата са на бащата...попитай все пак .
Виж целия пост
# 282
Днеска ги взех от пощата ,София обл.
 Съмнявам се да може бащата да взима детски.Ние сме женени и бях пращала бащата да подава документите,той пък решил да напише от горе неговото име и му върнали молбата.Казали му ,че детето е на майката.Вероятно ако правата са на бащата...попитай все пак .
Най-добре да питам в Социални грижи. Мерси.
Виж целия пост
# 283

Преди време и аз взимах детски от пощата.
Най-удобно е, да се вземе тел. на клона, за да не се разкарвате.

Успех!

Благодаря! Уви, разкарвам се аз, макар детските да не са за мен, а за моя близка, с четири деца, третото и четвъртото, от които близнаци, все още съвсем малки бебета. Когато жената е подавала документи, дори не са й поискали банкова сметка, а тя решила, че всички взеват в пощенските клонове, а телефон дамите от пощата не искат да си дадат.  Mr. Green


Няма такова нещо, да не си дават тел.  Crossing Arms
Вземете телефона от нета, всички пощенски клонове ги има в сайта на БП.


А дамата, при следващото подаване на документи, непременно да попълни банковата сметка.
Да има предвид, че вече искат титулната страница от договора за  сметката, за да се избегнат спекулации.

Успех!
Виж целия пост
# 284
Пловдив ЦКБ има пари вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия