КАКВА ПОМПА ЗАА КЪРМА?

  • 1 938
  • 36
пРИВЕТ НА ВСИЧКИ, ИНТЕРЕСУВА МЕ КАКВА ПОМПА ЗА КЪРМА ПОЛЗВАТЕ, ТЪЙ КАТО НИКАК НЕ СА ЕВТИНИ, ВИДЯХ ЕДНА НА ЧИКО, НА ЦЕНА 26ЛВ., НО Е С ГУМЕНА ПОМПИЧКА, ВЪРШАТ ЛИ РАБОТА ТЕЗИ ПОМПИ  ТАЗИ ГУМА ЩЕ ИЗДЪРЖИ ЛИ НА ПРЕВАРЯВАНЕ? Hug
Чакам препоръки от препатили мами Laughing
Виж целия пост
# 1
Aз ползвах на Авент. Много съм доволна. Подходяща е за всякакъв вид стерилизация.
Виж целия пост
# 2
Аз съм ползвала на Нук съвсем обикновена , Чико и Авент.В началото почнах с Нук и ми вършеше страхотна работа докато не се оказа ,че ще трябва да се цедя постояно  newsm53 при което от Нук ми станаха такива зверски рани ,че не ми се разправя   newsm45.След много ходене по мъките си купих Авент и три дена проклинах  тази глупава помпа Rage, а пък как само я хвалеха , но след това се родих тази помпа за мен е най-добрата .
И така де накратко Авент е  помпата  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз ползвах тази помпа на Чико и бях доста доволна. Не знам дали под преваряване имаш предвид изваряване в тенджера, но аз ползвах такъв стерилизатор за микровълнова и с него гумените уплътнения се запазват.
Виж целия пост
# 4
Авент е най добрата , вярно це е скъпа но пък гърдите са си твои!
Виж целия пост
# 5
Аз ползвах тази на Авент. Заслужава си всяка стотинка  Peace
Виж целия пост
# 6
Ползвах Нук и бях много доволна- не ме разраняваше! Освен това е с шишенце с биберонче.
Виж целия пост
# 7
И аз ползвам помпа на Чико. Многократно съм я слагала в стерилизатора и нищо и няма. Grinning
Виж целия пост
# 8
Авент  Peace
Виж целия пост
# 9
  Авент е най-добрата помпа ако ще се цедиш постоянно. Наистина си заслужава всяка стотинка, това си е инвестиция.
Виж целия пост
# 10
О,тази от 26 лв е пълна скръб Sick купих си тази на Чико от 70 лв и ми свърши чудна работа.Иначе бих ти препоръчала тази на Авент-казват,че била по-хубава.Малко е по - скъпа от Чико.Не пести,ако искаш хубава помпа  bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз ползвах на Авент също, но след 1мес мъки я върнах. Просто при мен не се получи с помпите и цеденето, и оттогава си караме на кърмене пожелание.
Виж целия пост
# 12
Мили мами благодаря за съвета , явно ще се спра на авент, е ако малкото човече иска да суче добре,скоро ще разбера, няма да купувам нищо предварително! newsm10  love001
Виж целия пост
# 13
Аз ползвах тази на Авент. Заслужава си всяка стотинка  Peace

 Peace Peace
Виж целия пост
# 14
Aз ползвах на Авент. Много съм доволна. Подходяща е за всякакъв вид стерилизация.
newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия