И аз си напипвам нещо на гърдата

  • 1 086
  • 6
Снощи си напипах нещо на дясната гърда, като уплътнение по-скоро, то по принцип и двете ме болят при натиск, но съм много притеснена, защото съм фамилно обременена, оперираха мама септември месец миналата година
още утре съм на гинеколог, защото чакам в понеделник да ми дойде
дали е възможно да е от противозачатъчните, които пия, логест са? newsm78
ужасно съм притеснена, стискайте ми палци всичко да е ок Praynig
Виж целия пост
# 1
Възможно е да е от противозачатъчните както и от очаквания цикъл.Отиди на мамолог.
Виж целия пост
# 2
възможно е да е и от противозачатъчните, и от предстоящия цикъл и най-вероятно едното от двете е причина за това, което напипваш. обаче аз бих те посъветвала при положение, че си семейно обременена, да обсъдиш и противозачатъчните с лекар - не е хубаво да се приемат синтетични хормони при повишен риск от рак на гърдата.
дано притеснението ти да е напразно!
Виж целия пост
# 3
Ей рано ти е да се притесняваш.  Hug
90% от нас ще напипват "нещо"на гърдите си някога през живота си. Най-вероятно е хормонално и се дължи на наближаващия цикъл, но трябва да те види лекар. И е добре около 30-те да си направиш мамографски снимки, които да пазиш и които да служат за основа при бъдещи мамографски прегледи.
Преди диагнозата, от която се боиш, че е наследствена, има много други причини, които не са толкова сериозни и се лекуват от хормонални препарати до антибиотици.
И в кръга на шегата - аз като ходих на мамографски преглед за сходен проблем констатирах: 1. Толкова много хора през живота ми не бяха опипвали гърдите ми както на този преглед  hahaha 2. Даже е приятен този преглед  Party
Хайде стискам палци и пиши как се развиват нещата.  Peace
Виж целия пост
# 4
Възможно е да е от Логеста.Аз бях с болки и напрегнатост в гърдите миналото лято.На мамографията всичко беше наред.И дотам с Логеста.Сменихме го Ясмин.Него не го понесох- извнъциклични кървения.Сега ще пробвам Линдинет.....Тези хормонални контрацептиви за ужас, но такива дефектни като мен, като не стават за спирала...Върви на мамолог за твое успокоение.Стискам палци!!!!И пиши какво става!!!
Виж целия пост
# 5
Току-що влизам, оказа се, че това е мастопатично огнище и ми изписа някакъв гел за мазане, и след 3 месеца пак на преглед, отделно се оказа, че имам и бактерии, причинени от настинка, и трябва и за това илачи да пия
успокоих се Hug
Виж целия пост
# 6
  :bouquetЧудесно!!!Радвам се за теб!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия