Моля ви за съвет от опита ви.

  • 792
  • 10
Намоя позната снаха й роди преди тригодини. Д-ра я зашива калпаво. Сеган тя е бременна и конците са изпуснали и лигавицата се вижда. Въпроса ми е: при това раждане би ли могло да се направи козметична операция? И как  да процедира? С доктор ли да говори? По клинична пътека ще стане ли? Необходимо ли е направление за процедурата? newsm78 .На този етап се е спряла на Св. София
Благодаря. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Трябва да отиде задължително на лекар по принцип знам че при второто раждане ги оправят,но щом се вижда лигавицата може да трябва предварително да се оправи имам предвид преди раждането
Виж целия пост
# 2
Може да, но трябва задължително да се уговори със специалист хирург, ако е и гинеколог още по-добре. Препоръчвам ти Тошко Димитров от Шейново (има координати в белия списък), завършил е хирургия, а след това е специализирал гинекология.
Виж целия пост
# 3
Докато бях на преглед в Св.София чух акушерката и лекарката да говорят, че касата поема някакви козметични операции от тази година. Посъветвай приятелката ти да се обади в НЗОК, за да е сигурна, защото в болниците понякога си правят оглушки.
Виж целия пост
# 4
Препоръчвам ти Тошко Димитров от Шейново (има координати в белия списък), завършил е хирургия, а след това е специализирал гинекология.

не е точно така  Laughing
Коя лигавица се вижда? И как са изпуснали конците Shocked
Виж целия пост
# 5
И аз мисля, че е задължително  да се консултира с лекар, а избора на болница е много добър newsm10
Виж целия пост
# 6
Консултацията със специалист е задължителна.А такива доктори са за затвора.
Виж целия пост
# 7
На предишното раждане я е "кърпил" някакъв стажант и още тогава акушерката е казала, че ще е чудо, ако това не изпусне.
Виж целия пост
# 8
Майката е много кротка и не си пада по скандалите и е оставила нещата така.
На всички много, много ви благодаря за съветите   bouquet.
Жалко, че в държавата ни човешкия живот и човешкото здраве нищо не струват. Да не говорим в други държави за животните как се грижат, камо ли за хората. 
Виж целия пост
# 9
кажи коя лигавица се вижда- ако е на цервикалния канал при второжаждащи е нормално. А това, че са изпуснали конците, ми се струва, че не е разбрала нещо
Виж целия пост
# 10
кажи коя лигавица се вижда- ако е на цервикалния канал при второжаждащи е нормално. А това, че са изпуснали конците, ми се струва, че не е разбрала нещо

 ще говоря в неделя за проблема точно. Това е информация от свекърва й.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия