Бунгала в Ахтопол 2014 г.

  • 135 774
  • 688
# 630
Vesi1414,
Бяхме в Слънчев ден 12 дни в началото на юли и изкарахме чудесно. Бунгалата ме върнаха в годините на моето детство Grinning - сигурно тогава са строени, но са правени и подобрения - бойлерът беше нов, сменена дограма, комарници и т.н. Матраците на леглата са твърдчики, но след втората вечер не ми правеше впечатление. Храната беше много вкусна, което приятно ни изненада - бяхме със закуска и вечеря.
Мястото е чудесно за деца - събраха се голяма банда нашите 3 от компанията и от другите бунгала и не им виждахме очите по цяла вечер от игра.
Има естествено и неща, които не са наред, но се преживява. Например прозорците на спалнята са на 1 метър от верандата на съседното бунгало, но те така са построени и нищо не може да се направи. Биха могли обаче да предлагат почистване и смяна на чаршафи, каквото не се случи за тези 12 дни (може и да съм разглезена от хотели, но не виждам пречка и при бунгалата да го има).
На плаж обаче ходихме в Синеморец, защото този на Ахтопол до бунгалата не ни впечатли.
Ако имаш още въпроси - ще отговоря Hug[/quote

Още едно мнение за близост по съседство на верандите! Мен това главно ме отказа от бунгалата на Слънчев ден! Когато ми се спи искам да спя, когато искам да съм с компанията до 2-3 ч и повече сутринта искам да съм спокойна, че на никой не преча! Simple Smile
В Св. Никола чаршафите ги смениха на четвъртия ден! Похвално! Много се стараят стопаните.
Виж целия пост
# 631
Във Вестони пък бяха долепени две по две. Изненадах се,понеже сме с бебе и исках да не пречим на никого.
Виж целия пост
# 632
Ние сме във Вестони. Очаквах повече честно казано.

Нямаш представа колко добре те разбирам. Точно си определила нещата. И аз очаквах повече и затова тази година бяхме на друго място. По- чисто ... и с по-добра локация за изхранване. Парите същите - да кажем 50 лв. повече за същия брой нощувки.

Къде? Ние ще търсим друго място догодина.

Созопол
Виж целия пост
# 633
Наистина, много голям недостатък на повечето бази с бунгала в Ахтопол, пък и изобщо в България, е това, че повечето са долепени две по две или дори в една цялостна редица и това е подходящо за много големи компании, но не и за почиващи по един, двама, трима примерно. Груба грешка на проектанти и строители! Освен това, много от бунгалата, дори единичните, са разположени твърде наблизо до съседните, а идеята на подобен тип бази е да предлагат повече спокойствие и усамотение при почивката. Но интересът към бунгалата като предпочитано място за отсядане при почивка през последните години се възражда. Може би ще се появят цялостно реконструирани бунгала, вкл. и архитектурно при разполагането им едно спрямо друго, а също и изцяло новопостроени бази. Една такава база, разположена върху голяма разгърната площ, в комплекс със столова, парков участък, а защо не и аквапаркове, магазини и др. обслужващи обекти и дейности, може да предложи истинска почивка - за всекиго по нещо. Но, за съжаление, у нас често пъти водеща е алчността и неистовия стремеж към бързо печалбарство, а не обслужването на интереса на големи маси от хора. Това вече го няма Cry
Виж целия пост
# 634
По темата не е писано доста дълго време,но мен ме интересува мнение за бунгала "Белите Къщи" в Ахтопол.Някой бил ли е там,какви са условията,близо ли са до плажа.И дали си заслужава човек да почива там.
Виж целия пост
# 635
"Белите къщи" са сравнително нови и доста модерни, големи, но малко на брой, имат доста удобства, мисля, че някъде 2011 ги правиха. Намират се на една ръка разстояние от плажа, точно зад Котвата и близо до Синя лагуна, на 200 м от едно хубаво заведение с дървени масички с обедно меню, от което надолу има едни стъпала надолу към плажа, където също има заведение. През 2012 нощувката в Белите къщи беше по 15 лв  на човек в двойно бунгало, сега може и да е повече. Наблизо има и столове за хранене на други бази като Котвата, Синя лагуна, ИЕП- Елпром. Центърът е на около 1.5 км ~ 15 мин. пешас фенерче в ръка по неосветената, поразбита, но доста романтична ул. "Витоша", по която има импровизирани магазинчета за всякакви видове стоки- от надуваеми дюшеци и козметика до топли мекици, хранителни продукти, напитки и плод-зеленчук.
Виж целия пост
# 636
От любопитство мятам по едно око на темата, тази година дори не планираме почивка на море. Включвам се само да кажа, че много ти се радвам, fire_strike - ти си сигурно най-верният и искрен почитател на Ахтопол. Някой ден като поотраснат децата се надявам да го посетим и ние. Но засега - не, много далече ни идва.
Виж целия пост
# 637
Здравейте, резервирах тук в Ахтопол
https://www.olx.bg/ad/bungalo-pod-naem-v-ahtopol-ID6akcA.html
Има ли някой, който да е бил в тези бунгала, били нови от миналата година?
Виж целия пост
# 638
От любопитство мятам по едно око на темата, тази година дори не планираме почивка на море. Включвам се само да кажа, че много ти се радвам, fire_strike - ти си сигурно най-верният и искрен почитател на Ахтопол. Някой ден като поотраснат децата се надявам да го посетим и ние. Но засега - не, много далече ни идва.
Мерси  Simple Smile Sunglasses Дано, когато някой ден все пак отидете в Ахтопол, той е все същия, т.е. да не е презастроен и превзвет от съмнителни хотелиери и печалбари, както се случи на други места по нашето Черноморие. Ахтопол е порчдъчно отдалечен от повечето големи градове и райони в България, но част от чара му е именно в това. Все пак, важно е не разстоянието, а времепътуването, което по обновените пътища и особено магистралите в Южна България, е прилично. От Русе например, връзките са доста сложни, ако искаш с влак, но с автобус е приемливо- 4 часа и половина Русе- Бургас, после час и половина до Ахтопол, при това има удобни връзки и не се мъкне багаж, защото прекачването е на АГ Бургас- юг. Тръгваш 07:30 и някъде към 14:20 си в Ахтопол, дори има време за похапване в Бургас, чакайки връзката. В 15 часа, когато морето е най-прекрасно, вече си на плажа в Ахтопол.  Wink
Виж целия пост
# 639
Здравейте, може ли дс ми кажете кои бунгала в Ахтопол са най-прилични. Ние сме с малко дете на 3г и търсим място където детето да може да играе и в същото време бунгалата да са самостоятелни ако има такива. Да имат баня и тоалетна вътре и да нормални удобства. Парите не са от най-голямо значение. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 640
Сетила се мара да се побара, но и аз искам на бунгало на юг с три деца Simple Smile Искам да има къде надвечер да излязат да пограят-дворче и прочие. Да са прилични откъм условия Simple Smile.
Цената е почти без значение ?Оферти ?Simple Smile
Виж целия пост
# 641
Вчера се прибрах от бунгала "Слънчев ден" в Ахтопол, определено има къде да си играят децата Simple Smile
Виж целия пост
# 642
Сетила се мара да се побара, но и аз искам на бунгало на юг с три деца Simple Smile Искам да има къде надвечер да излязат да пограят-дворче и прочие. Да са прилични откъм условия Simple Smile.
Цената е почти без значение ?Оферти ?Simple Smile
Идната седмица ще ходим на бунгала "Райски кът",ще дам отзиви,ако не ти е късно  Simple Smile
Виж целия пост
# 643
Вчера се прибрах от бунгала "Слънчев ден" в Ахтопол, определено има къде да си играят децата Simple Smile
Ние ще почиваме там от понеделник 10.07. За първи път ще ходим и се надявам да ни хареса. Ползвахте ли стълбите към плажа? Храната хареса ли Ви? Почистват ли се бунгалата и сменят ли чаршафите? Ще съм благодарна да споделите.
Виж целия пост
# 644
"Слънчев ден"са близо до плажа(около 5 мин),но няма смисъл да ползвате стълбите(ужасни,стръмни и неудобни) има пътека по която може да слезете.Излизате на плажа с свободната зона за чадъри.Ние сме в други бунгала и си чистим ние(а не плащаме малко пари за бунгалото)незнам дали там се чисти,после сподели ако обаче  Mr. Green Наблизо има закуски и къде да се хапне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия