Veet

  • 2 712
  • 56
кажете доволнили сте от продуктите на виит и от кои по-точно,че сега съм си заплюла да си купувам,но първо искам мнения  bouquet
Виж целия пост
# 1
Тъкмо се скубах с ленти - имах всички видове.

Немога да кажа, че съм много доволна, с обикновена кола става по-добре.
Но пък вършат работа, определено скубят, зависи за коя част на тялото са.  Peace

А някой ако знае за кремовете да каже, мислех да си купя. Мислех и такава тема да пусна.
Виж целия пост
# 2
и аз питам по скоро за кремовете.не мога да се епилирам,защото не трая на болка Blushи затова прибягвам до тези продукти

п.п и аз в затвора влизам за този сладуран от подписа ти Вергилия Joy
Виж целия пост
# 3
АБСОЛЮТНО НЕДОВОЛНА! И ще кажа от какво конкретно.
Аз ползвам лентички за горна устна "СТРЕП"-един ден нямаше и се помамих от продавачката да взема ВИИТ. Еми какво да ти кажа-станах зелена по устата като извънземно, ама космите си бяха там. Пък после как се чистин-не е истина.
 Sick
Виж целия пост
# 4
ама на мен ми трябва за краката
Виж целия пост
# 5
Аз съм опитвала всичките им разновидности и от никои не съм доволна. Но аз имам много за махане  Embarassed Ама гледам има и други недоволни - значи повредата не е в моя телевизор  Mr. Green На мен най-добра работа ми върши епилатора
Виж целия пост
# 6
И аз не съм доволна. Ползвала съм кремчетата и спрейчета, обаче...с епилатор се чистя по-добре.
Виж целия пост
# 7
НЕ СЬМ ДОВОЛНА. още в началото като излязоха кремчетата за краката си купих и останах много разочарована.Нищо не махата при положение,че космите ми са малко и са тьнки.
Виж целия пост
# 8
кремовете на Виит ги ползвам от години за бикини зоната- доволна съм. краката с епилатор. за мустак- кола маска.
лентите не мога да ги ползвам нещо. и маркови съм си взимала и пак не са ми удобни.
Виж целия пост
# 9
Пробвала съм лентичките- пълен боклук, нищо не става. Confused
Виж целия пост
# 10
Мноооооого съм недоволна!!!
 newsm11 newsm11 newsm11
Виж целия пост
# 11
И от Стреп и от Veet не съм доволна изобщо. При мен не премахват  нищо...Някъде из мненията имаше нещо за болката...няма болка, те нищо не могат да  захванат...само  се оцапваш. Но има кърпички в тях, напоени  със специален  разтвор за почистване, поне. Но така, като ви чета, ми става ясно,  че някой  ги вади от кутиите, преди да сте ги купили... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
не ,не съм доволна то това май е поредния продуктс добра реклама ,високи цени а инъче едно няма нищо Close
Виж целия пост
# 13
Ползвала съм няколко продукта на Veet: кола маска  с една пластмасова туба с ролков накрайник, тънките лентички, депилатоарен крем и последно си купих ориенталска кола.
От нищо не бах доволна освен от ориенталската. Много е добра!
Виж целия пост
# 14
ползвала съм няколко продукта и от нищо не съм доволна!
а напоените с специален разтвор или каквото е там кърпички някой явно ми ги беше свил и какъв кошмар преживях, докато се почистя...
знаех си, че не са хубави, ама кой ме би по главата да си ги взема  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия