Манджите от Детска кухня-от кога?

  • 1 495
  • 31
Синът ми е на 9мес а от кухнята вчера дали на нашия тати купони/червени/-супа ядене и десерт -яденето е манджа.Та въпросът ми-Тези купони се са ли след 10 мес -не е ли още рано за нас да ги ядем? newsm78Благодаря ви предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ние ядем манджата от седмия месец.Добре и понася.
Виж целия пост
# 2
Ние ядем манджите от детската кухня от 7,5месеца на Алекс много и харесват.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
Записах малкия на кухня когато стана на 6 месеца.Добре му понесе
Виж целия пост
# 4
Аз записах Нели на година и 1 месец . Реално започна да яде на година и три.
Виж целия пост
# 5
При нас деТската кухня е от 6 месеца.Ние се записахме малко по късно,но пък е супер храната и съм доволна,а и важното е,че детето я яде. Wink
..........оправи си заглавието........... Winkако искаш де
Виж целия пост
# 6
Аз я записах на шест месеца и й хареса.
Виж целия пост
# 7
 При нас(в Русе) кухнята е от 4 месец, манджите започнахме да ядем от 10-я
Виж целия пост
# 8
Синът ми яде храна от детската кухня от 11,5м, а на дъщеря ми и бях дала за пръв път над 1г. Повечето ми приятелки захранват от детската кухня между 8 и 10 м..
Виж целия пост
# 9
аз тези дни ще записвам дъщеря ми,мисля че е време вече.
Виж целия пост
# 10
на4 месеца я записах на кухня, но супите ги ядеше каката. На 10 започна с манджичките, а на1г. и 2 м. минахме трета група- непасирано    bouquet
Виж целия пост
# 11
Здравей,
 аз от 11 месец и давам от кухнята, манджите са редички, ако яде парченца ще му харесат.
Ако не иска все ще им намериш приложение, и ще си даваш супата както досега.


Виж целия пост
# 12
Големият ми син записах на Детската кухня от 9 -месечен.
Малкия от 10-я. Не му давах боб и леща в началото.Всичко друго си ядеше .
Виж целия пост
# 13
Записах Маги на кухня на 7 и половина.Първите 1-2 седмици се мръщеше,особено на супите,но после свикна
Виж целия пост
# 14
Ние си ги хапваме от 5м.Но при нас са съобразени с възрастта.Вероятно при вас е по-различно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия