Слагате ли на децата си мартенички?

  • 2 351
  • 48
Навсякъде вече се продават мартенички под формата на гривни, пръстени, значки, гердани. Вие какви слагате на децата си?
Аз се страхувам все още да закача на детето мартеничка на блузката/ якето, защото незнам в кой момент няма да се откачи сама или Марти да я откачи и да се нарани. Връзвам на ръчичката малка мартеничка и мисля, че на този етап е достатъчно.
Виж целия пост
# 1
Предпочитам гривнички Simple Smile. Йоана на първата и баба Марта - беше на 6 месеца, получи герданче-мартеничка от тати - с котета, много сладка - да ти кажа не съм се притеснявала че ще стане някаква злополука с нея, но и тя не е оставала без надзор де Simple Smile.
Виж целия пост
# 2
Миналата година и я вързах на китката.Така ще направя и тази година.Всъщност аз самата си нося мартениците единствено на китката-най-удобно ми е.
Виж целия пост
# 3
Аз винаги съм я "окичвала" щедро, като мартеничките съм ги зашивала по дрехите /за да няма безопасни игли и др. подобни/, връзвала съм гривнички, герданчета, правила съм вързалки и фиби за коса. А като бебе първите дни на март я обличах в бяло и червено Grinning
Виж целия пост
# 4

 Миналата година Габ беше на 5 месеца.Вързахме му мартеничка на ръката и една, специално изработена за него на вратлето.Мислех и тази година да му я нанижа на врата, но както винаги не помня къде съм сложила запазените миналогодишни мартеници....
Виж целия пост
# 5
Връзвам му на ръчичката, а миналата година окичих количката, леглото и кошарата.
Виж целия пост
# 6
На бебо - на ръчичката, на количката и на леглото.
Баткото до скоро ходеше като коледно дърво, но вече стана по-пестелив  hahaha
Виж целия пост
# 7
Слагам на ръчичката и блузката.Вчера двамата заедно избирахме мартеничките.Той си хареса за ръчичката две мартенички,който и на мен много ми допаднаха.За блузката си избра мартеничка със едно мече. Grinning
Виж целия пост
# 8
аз предпочитам гривнички за да не се ободе или нарани детето
Виж целия пост
# 9
и да не забравите че мартенички не се слагат по рано от 1 март!
Виж целия пост
# 10
Не, такова нещо никога няма да му сложа, нито пък аз.
Виж целия пост
# 11
Не, такова нещо никога няма да му сложа, нито пък аз.
Защо ако не е тайна?
Виж целия пост
# 12
Миналата година Вики беше на 2,5мес. сложих й една на ръчичката,а бабите подариха мартеници за врата с големи зайци и т.н. ,тях ги сложиш на кошарата.Тази година незнам как ще се справя,защото малката е толкова врътлива,че нищо не търпи по себе си и фибите ги сваля,пък шапки да не говорим.Татито е купил една за врата музикална
Виж целия пост
# 13
миналата година имаше на ръчичката...сега все иска "гивна", така че пак на ръчичката ще и сложа. освен това зашивам на якето. тези за врат ми се струват опасни, а мартениците с разни колички, патета и т.н. освен опасни са ми и грозни. за стаята ще и купя една голяма мартеница - да виси на стената.
Виж целия пост
# 14
Слагам им гривни на ръчичките, а на каката(4г.) и на врата и на якето-тя много им се радва и иска всеки ден да е с различни. newsm03
Освен това слагам и на количката и креватчето, а една голяма мартеница-в стаята.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия