Има ли някой, отървал се от херпесите?

  • 4 712
  • 32
Писна ми вече smile3511От две седмици - един завехне, друг излезне до него!Откачам!Казват, че снижен имунитет активира вируса, но аз всеки ден пия фреш портокал, грейпфрут, храня се разумно, от какво може да е това нещо CryДайте идея нещо да пия или с нещо да се мажа, че вече не знам - иде ми да си отрежа устната и да се свърши с това мъчение smile3514А колко ме е страх да не заразя детето........
Виж целия пост
# 1
Няма спасение от тях Sick
Аз съм същата и ползвам един "Вазелин с розов конкрет" на Арома - мъничка розова кутийка. Бързо минават с него, а ако нацелиш момента - не избива изобщо.
Виж целия пост
# 2
Мога да ти дам като идея да се мажеш с кремпротив херписи "Zovirаx" продават го в аптеките на мен лично от него ми минава, но ако искаш пробвай и с някои друг подобен попитай в аптеката и ще ти кажат. Peace
Виж целия пост
# 3
Препоръчвам ти Rus Toxicodendron 15 - хомеопатично е. 3-4 пъти дневно х 5 гранулки
Виж целия пост
# 4
Колко позната история. Нищо не ми помага освен евкалиптово масло, което го лекува. Преди 5 години имах ужасно преживяване - цялата дясна половина на лицето ми, плюс шията и едната гърда бяха в херпеси. Тогава отидох при един дерматолог, който е доста възрастен и е светило в тази област. Каза, че в никакъв случай не трябва да се бият ваксини против херпеси, защото те само ги поттискат и избиват по вътрешните органи.Даде ми едно лекарство, което той сам го правел от лавандулово масло и още нещо. Но общо взето няма спасение - през последния месец се опитаха да ми избият поне 5 херпеса , но като ги намажа с евкалипт и спират временно.
Виж целия пост
# 5
Това е отвратителна напаст, лечение няма, Мъжа ми е така. С какво ли не сме опитвали. На сватбата беше с 3 херпеса, от напрежение, защото горкия той организира всичко, то зали ,то ресторанти и т. н. аз сякаш бях на гости без малко да отди по цвички защото трудно си намерих обувки и то защо защото все в командировки в София бях по цяла седмица. Та при него се появяват от напрежение.
Виж целия пост
# 6
Аз в момента съм с хепрес в ъгълчето на устата, от седмица не съм се хранила нормално, не мог ада си отворя устата Confused В началото мазах с мед и сода, та още преди да се "развихри" го хванах и сега лека полека зараства.
Виж целия пост
# 7
Аз знам, че се получават от стрес.
Поне при мен е така.
Мажа с Вюро Мерц и минават.
Виж целия пост
# 8
На мен преди при всяка настинка ми се появяваше херпес. От 5-6 години пия имуностимулатор всяка есен - оттогава рядко боледувам, а херпес никога не ми е излизал.  Peace
Виж целия пост
# 9
Верно е, спасение няма! Аз се подложих на сериозно хомеопатично лечение и намаляха значително. При силен стрес или напрежение обаче отново ме спохождат.
Виж целия пост
# 10
Отиди в Паразитологията, мисля, че беше срещу докторската градина.Там изследват вида херпес и предписват нужното лечение/поне за моя случай и на моя позната помогнаха/ и ако не до край, то поне става появяването му много по-рядко.Има инжекции и хапове.За съжаление винаги остава в латентно състояние, но поне лечението ще помогне на организъма да се преборва преди да се появи.
А колкото до бебо, ако ти са се появявали и по време на бременност, до колкото си и спомням ти кърмиш още, то ти си му предала имунитет който принципно е до първата година, но....
Виж целия пост
# 11
Аз и мъжо се мажем с Acyclovir STADA cream 5%
Много ни помага.
Можеш да вземеш да пиеш бирена мая.
Виж целия пост
# 12
Аз и мъжо се мажем с Acyclovir STADA cream 5%
Много ни помага.
Можеш да вземеш да пиеш бирена мая.

Страхотно е това крем4е. И аз съм много доволна от него. (първия път когато го ползвах ми го бяха изписали за вагин. херпес Laughing). Но и с обикновенния се справя 4удесно Wink
Виж целия пост
# 13
Аз съм пробвала Ациклостад, също на Щада, но не бих казала, че има някакъв невероятен ефект.
Толкова неща сте написали, че сега се чудя кое да си купя newsm78
Виж целия пост
# 14
херпесите могат да се подложат и на лечение с лазер- прави се в стом .кабинети ,снабдени с необходимата апаратура.подтиска се активната фаза и се стимулира заздравителния процес
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия