Постригвахте ли се ....бременни?

  • 4 730
  • 121
Докато бяхте бременни постригвахте ли се? Нали има едни поверия, да не му клъцнем пишлето и от този род. Вече доста съм цъфнала, а да чакам август, много е далечко.
Виж целия пост
# 1
Естествено, че се подстригвах, и боядисвах, и какво ли още не! Няма заради някакви бабини деветини да си занемаря косата!!! Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
Днес съм си взела час за подстригване и боядисване. Казаха ми че бебето е момче. Утре ще ходя на ехограф и ще ти кажа дали пишката му е още там.  Grinning
Виж целия пост
# 3
Аз не се подстригах до 40-я ден Twisted Evil и всички бабини девитини които ги знаех, ги спазвах-въпрос на избор Peace
Виж целия пост
# 4
Ами да,и аз също всичко си правих на косата-подстригване,боядисване...Не ги слушай тия глупости,които се говорят-да не се подстригваш,да не ядеш не знам какво си и т.н.Я отивай и си направи удоволсвоето с една подстрижка Wink
Виж целия пост
# 5
Подстригвах се редовно на всеки 4 седмици, чудно как с това упорство не съм му клъцнала пишката на този долу Laughing!
Виж целия пост
# 6
Днес съм си взела час за подстригване и боядисване. Казаха ми че бебето е момче. Утре ще ходя на ехограф и ще ти кажа дали пишката му е още там.  Grinning
Голям майтап. Аз да отида преди да съм разбрала какво ще е, че да нямам угризения. Къде ходиш да се боядисваш?
Виж целия пост
# 7
Подстригвам се всеки месец, по време на бременностт не съм правила изключение, дори с  кичури в 5 месец се обзаведох WinkДори сега преди раждането мисля пак да се разкрася Peace
Виж целия пост
# 8
и аз, и аз
да няма да ходя като урунгел, я Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Тук въпросът е доколко суеверна си... Wink

Аз не съм и се подстригвам редовно, боядисвам се...
Бременната жена няма кой знае колко възможности да се поддържа: не може да ходиш на солариум, кола маската боляла, за фигурата да не говорим... То ако и косата си занемариш вечеее.... ooooh! Мъжът ми няма да смее да се прибере вкъщи Joy
Виж целия пост
# 10
Ами не се подстригвах!Не че съм кой знае колко суеверна,но реших да не го правя!Сега обаче съм доволна-косата ми е почти до кръста!
Виж целия пост
# 11
Да.
Виж целия пост
# 12
Подстригвах се няколко пъти. Боядисвах се всеки месец , направих си кичури в 7 месец . И една седмица преди термина умишлено отидох и се подстригах .
Виж целия пост
# 13
Постригвам се, правя си кичури, с една дума - грижа се за себе си, а и чакам момиче. Wink
Виж целия пост
# 14
Есетствено  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия