Ах, това коремче.

  • 673
  • 9
Една година след като съм родила не може да ми се прибере коремчето както преди.
И си мисля....След като родих не са ми слагали торбичка с пясък на корема. Да не би да е от това?
Виж целия пост
# 1
Не е от това Simple Smile
След нито едно от двете ми раждания не са слагани подобни торби. Нямам никакъв корем.
Виж целия пост
# 2
И тук торбички не се слагат Flutter
Виж целия пост
# 3
Торбичката с пясък се слага с цел да се предотврати събирането на кръв в коремната кухина, доколкото знам и няма нищо общо с прибирането на корема Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Тъкмо щях да извикам "Защо, защо на мен не са ми сложили торбичка с пясък"?  Mr. Green
То да съм благодарна, че не ме умориха, както се бяха засилили.  Crazy
А коремът се прибира с хранителен режим и упражнения, стига да нямаш някакви стомашни проблеми - гастрит например. Тогава колкото и да е стегнат, си е подут.  ooooh!
Виж целия пост
# 5
Аз като родих ми сложиха бебето на корема.Още не мога да го смъкна този корем.Вече не знам какво да правя smile3518.Маи ще трябва да почна да бягам сутрин smile3521
Виж целия пост
# 6
ООО, не е от това дали са ти слагали торби с тежести - явно повечко сланинки си натрупала на коремчето Wink.
С повечко диети и спорт ще се оправят нещата - успех Peace
Виж целия пост
# 7
На мен също не са ми слагали,но коремчето ми се прибра след1.5-2 е не самичко естествено.
Виж целия пост
# 8
Я и аз да споделя. След раждането "коремчето" ми беше направо страшно- отпуснато и на няколко ката (преносвах с 10 дни и накрая мислех че ще се пръсне и така ще излезе бебо). 1 месец след като все пак моето мързеливо бебече се роди се записах на целутрон. Апарата има и специална програма за стягане. По принцин трябва да се ходи 10 пъти през ден, но аз нямах време и ходех всеки ден. Мога смело да кажа, че нямам никакъв корем и съм много горда. Party
Виж целия пост
# 9
След като родих Васи, сестра ми се бъзикаше с мен "Ама ти пита ли доктора, дали хубаво е бръкнал. Да няма още едно?" Положението беше трагично.
Коремните преси бяха решението /и още са/ и глад. Ама зверски.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия