Каква марка течни кристали използвате?

  • 1 559
  • 26
Днес се засилих да си купувам, и ми извадиха 4-5 марки Shocked И в крайна сметка не можах да реша какви да си взема newsm78 Предложиха ми също някакъв продукт на Вела - води се течна вакса( за блясък), но той е с фиксиращ ефект, и съвсем се обърках( а и аз имам нормална вакса). Нее знам какво да си взема за блясък. То не че на русото много ще блести, ама ме човърка да си купя някаква глезотийка за косата Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Ползвам т. кристали на Биофарма  Peace
Но основната им цел не е да придават блясък, а да предпазват връхчетата от цъфтежи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
На Биофарма. Други не съм ползвала. Wink
Виж целия пост
# 3
Christian of Roma взимам ги от фризьорката обаче,за професионална употреба са 100мл. 15лв.Много съм доволна от тях Joy
Виж целия пост
# 4
На Биофарма  Peace
Виж целия пост
# 5
И аз на Биофарма. Grinning
Виж целия пост
# 6

На Биофарма.

Виж целия пост
# 7
Ползвам т. кристали на Биофарма  Peace
Но основната им цел не е да придават блясък, а да предпазват връхчетата от цъфтежи  Rolling Eyes
И на мен така ми казаха в магазина newsm78 Аз защо съм останала с впечатление, че придават блясък Blush Аз ходя да се подстригвам всеки месец, май няма да имам нужда от кристали при това положение - какво да ми предпазват връхчетата newsm78 

Искам нещо за блясъккккк bowuu
Виж целия пост
# 8

И аз изпозвам на Биофарма.
Виж целия пост
# 9
На Биофарма и аз ползвам.
Виж целия пост
# 10
А от течните крисали не става ли много мека косата и не се ли омазнява бързо? newsm78
Виж целия пост
# 11
А от течните крисали не става ли много мека косата и не се ли омазнява бързо? newsm78

Те се слагат за овлажняване ,подхранване и блясък и се слагат в крайщата , а не в корените.
Виж целия пост
# 12
На Биофарма. Други не съм ползвала. Wink

Ето тези!
Виж целия пост
# 13
на Биофарма слагам, но сега съм решила да си взема на Ейвъм маслото за сухи връхчета, за него също съм чула хубави неща; кристалите, според мен, придават и блясък, не е само срещу цъфтеж
Виж целия пост
# 14
На Биофарма !  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия