Чичо доктор потвърди, МАЙ-ско бебче в мене спи! - Тема 2

  • 23 467
  • 700
# 165
Благодаря ви момичета!  Hug  bouquet

Aphrodivina и аз не мога да се похваля с кой знае какви сериозни симптоми, но се надявам всичко да е наред!  Praynig Ти кога си на преглед?
Виж целия пост
# 166
Благодаря ви момичета!  Hug  bouquet

Aphrodivina и аз не мога да се похваля с кой знае какви сериозни симптоми, но се надявам всичко да е наред!  Praynig Ти кога си на преглед?


Sweety прегледа ми е на 22.09...има  време до тогава. Да се надяваме, че всичко ще е наред, до скоро бях много положително настроена, напоследък малко започнах да се притеснявам особено като не чувствам кой знае какво, болките в корема вече изчезнаха, гърдите само при допир ме болят.
Аз пия едни комбинирани таблетки, казват се Femibion и са разделени на 1 (от момента, в който искам да зачена до 12 г.с.) и 2 (от 13 г.с. до кърмене). В тях има фолиева киселина, Витамин B 1,2,6,12, витамин С, D, E, Beta Carotin, Biotin, Желязо, Йод, Магнезий, Манган, Мед, Цинк, Ниацин и някаква Pantothen киселина. Доволна съм от тях, купих ги на майтап преди да заминем на почивка по препоръка на аптекарката и от тогава всеки ден взимам по една сутрин...уж трябва след закуска, а аз на гладно ги гълтам, но не ми става лошо от тях.

Успех на всички с прегледи в следващите дни! Чакаме  Two Hearts
Виж целия пост
# 167
И аз ходя в Щерев, при д-р Александров.
Утре навършвам 7ма сед.и почвам 8ма. Изразени симтоми нямам. Предните седмици повече ми беше кофти, сега няма нито гадене, нито болки в гърдите. Те симптомите не са задължителни. Гаденето и киселините зачестяват много от 7-8 сед, когато почва да се образува плацентата.
А пол може да се види след 12 сед, предния път го разбрах в 16 сед.
Виж целия пост
# 168
Добро утро!  morning

Влизам на бързо да ви почерпя, днес ММ има рожден ден!  baloni
Виж целия пост
# 169
Добро утро, момичета!
Черпя ви с един ментов чай.
Аз днес съм почивка и си мислех, че ще се наспя, но уви... мъжете чакат всичко на готово и трябваше да стана за да му направя закуска....  #2gunfire

Стелла, честит празник на ТМ! Да е жив и здрав  и след 8 месеца да го дариш с две здрави бебчета.
Виж целия пост
# 170
Добро утро и от мен дами   bouquet
StellaI Честит празник на мъжа ти, да е жив и здрав и много да ти помага  Gift
Sweety ஜ Успех днес на прегледа, четох, че ще ходиш.
Обсъждали сте плодните сакчета... и моето беше овално като ходих... накарахте ме да се замисля. Ще питам доки др. седмица. Но си мисля, че май и миналия път беше подобно. Трябва да видя снимчиците на видеозона на малката.
На мен продължава да си ми е кофти. И ментовия чай не помага. Запасила съм се с айранче за днес.
Купих си на мустела двата крема вчера и ги пробвах. Този за гърдите мирише много приятно и е лек. Другия е по-тежък. Пише, че се ползват сутрин и вечер, но няма как да се намажа преди работа, ще ми попие в дрехите, така че за сега ще ги ползвам вечер само.
Чакам с нетърпение събота да си помързелувам малко.
Усмихнат ден на всички! baloni
Виж целия пост
# 171
Добро утро  bouquet!
StellaI, честит ти рожденик! Да е жив и здрав и много да ти помага  bouquet!

Аз също нямам никакви симптоми, с изключение на честото ходене до тоалетна, но и първия път бях така, затова гледам да не се притеснявам Grinning!

Хубав ден на всички, успех с прегледите днес, дано довечера да има хубави новини за четене Heart Eyes!
Виж целия пост
# 172
Стела, честит ти рожденик. Да ти е жив и здрав, много да те слуша, и догодина ще духате свещичките в увеличен състав. Heart Eyes

Black Lady, щом за стрии е по-тежък от тоя за бюст, ще трябва да го пробвам първо, че миризмите са ми проблем. Crazy Иначе освен Мустелата, поръчах и два различни на Палмърс. Защо ще ти попият в дрехите, толкова трудно ли попиват на твоята кожа, при мен няма такива проблеми.
Виж целия пост
# 173
Честит ви празник, Stella! 
Лек и успешен последен работен ден, момичета!
Виж целия пост
# 174
Благодаря ви   bouquet да ви се връщат желанията  Hug
Виж целия пост
# 175
Алия попиват ми много бързо, те не са проблем. Въпроса е, че с това спане ставам много късно за работа и имам време само да се облека и сложа очна линия и спирала. Много ми е трудно ставането рано в момента просто. Иначе кремовете ми допадат като консистенция, особено този за бюста. След 4 мес. ще пробвам и онзи на Прекутада дето си взех, но мисля, че ще е по-тежък. Миналата бременност мустелата я нямаше нещо по магазините, появи се като родих и ползвах крема за стягане след раждане - много доволна бях.
Виж целия пост
# 176
Добро утро дами днес вече съм на работа след няколко часа ,да питам АГ ми даде някаква бележка подобна на тези извинителните едно време и подобна на медецинско  за документ за работата това ли е.Някои запознат ли е мерси предварително

StellaI Честит празник на мъжа ти, да е жив и здрав и много да ти помага и да се грижи за вас     bouquet
Sweety ஜ Успех днес на прегледа,стискам палци  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 177
Добро утро на всички! Благодаря за посрещането и честито на рожденика на Stella!

Искам да споделя по темата за стриите - през първата си бременност измазах стотици левове в добре подбрани кремове против стрии (Мустела и т.н.) и бях много горда, че съм се справила - само че до един чудесен ден в 7 или 8 месец - излязоха стотици стрии в рамките на няколко дни (не преувеличавам). Аз се бях заела сериозно по въпроса, защото знаех, че имам такава склонност още от тинейджърските си години. Та моят категоричен извод - зависи си от кожата. Добре е да се омазнява, но спокойно може да се прави и с хубав зехтин. 
Виж целия пост
# 178
Добър ден , мами.
Да се отбележа най-накрая и аз в тази тема:) Честито на всички нови, както и на старите мами де:) Доста станахме. Някои вече и сърчица чуха..
Аз другата седмица живот и здраве. За мазането- още се мажа с Джонсън, но май ще прибягам да зема нещо друго, че и без това свършва. За симптоми-още са само гърдите -наедряват и станаха и болезнени де. Вчера се виждам с един познат, и като го прегърнах  ентусиазирано , така ме заболяха, че едвам не изохках. А ,  и последните дни, когато стана рязко, така ми се завива свят, че чак ми причернява за 30 сек. Незнам дали е симптом. Това е отчета от мен. Пия кафета и биричка от време на време.
Виж целия пост
# 179

Abraxas Охх, не съм само аз, значи!  Laughing Трудно ще ми е да се откажа от биричката, не че прекалявам де, но мъжът ми много ме изкушава с нея вечер, така че понякога си позволявам по една чашка Simple Smile И през минала бременност бях така,  и сега да видите дъщеря ми как дърпа чашата да отпива...  beer
А за неприятните симптоми, мили момичета, искрено ви съчувствам! Само който  ги е изпитал ще ви разбере! Когато бях много зле помня, че всички ми казваха- даа, нормално, бременна си все пак, но никой не знаеше, че в действителност ми идеше да рева! Още по- тежко е да си на работа и нямаш друг избор, освен да се правиш, че всичко е наред! Тъпото е, че все се случваше в едни такива неподходящи моменти, когато отстрани наистина изглеждаше все едно преигравам... Надявам се този гаден период бързо да свършва, за да можете максимално да се наслаждавате на  бременността! Колкото до моите симптоми, засега само зверски ме болят гърдите- като пълни с камъни са, особено сутрин, като ставам. Имам някакво постоянно гадене, вътре в стомаха, но не ме кара да повръщам, по- скоро само да се тъпча! Нещо, обаче, много отрано взех да се затруднявам с обуването на обувките.. Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия