Кога си купихте количката?

  • 7 581
  • 123
Здравейте момичета!Имам едно въпросче - кога си купихте количката(преди да родите или след това).Харесала съм си една и много искам да я купя но все се колебая(в началото на 7-мия месец съм)?!Какво ще ме посъветвате да чакам ли още?
Виж целия пост
# 1
Тъкмо сега му е времето_купувай я,Щом си я харесала и няма да търсиш пове4е. Peace
Виж целия пост
# 2
Аз си я купих след като родих, но при мен всичко стана доста бързо и изненадващо.
Не се колебай, а купувай.

  bouquet
Виж целия пост
# 3
Като влезнах в 7-ия месец я купих.
Виж целия пост
# 4
Като ме изписаха от болницата (секцио) и хукнах по магазините  Mr. Green
Помня, че беше една жега, ама то средата на август, какво друго да очаквам  Laughing
Виж целия пост
# 5
Някъде към 6 месец
Виж целия пост
# 6
Доста кьсно Sad Чак на 30.ден след раждането.Чак тогава изведох малката,защото едва се движех Cry Но то моето е частен случаи Embarassed
Ако имаш вьзможност,купуваи още сега. Wink
Виж целия пост
# 7
Седмица след изписването.....ден преди да изведа малката. Това беше единствената покупка, която бях оставила за след раждането. Ако имах възможност и не ме мързеше преди това, нямаше да се разкарвам в най-голямата жега по магазините Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Моята ми беше подарък, но ако трябваше да си купувам бих си я взела по-рано, че после става един ужас ooooh!
Виж целия пост
# 9
Нашата я взехме две седмици преди раждането. Не се колебай, после няма да имаш никакво време.
Виж целия пост
# 10
Не съм се поддавала на суеверия, от рода на "не купувай нищо преди да се роди бебето". Щом си харесала нещо за бебето и ти харесва - вземи си го.
Виж целия пост
# 11
ти си решаваш Hug
лично на нас ни я подариха след раждането / 10-15 дни след това ходихме и си я избрахме/
Виж целия пост
# 12
И нашата беше подарък - но си я избрах 2 месеца по-рано, капарираха я, а ни я подариха 2-3 дни след изписването.
Виж целия пост
# 13
Всички нови колички ли сте купували?
Имам чувството, че едва като бебето
се сложи вътре, едва тогава човек разбира,
дали количката е хубава и дали си е струвало
да я купи. Чудя се, дали по-добрият вариант
не е да се вземе количка от някого, който
я е ползвал и е останал доволен от нея.
Виж целия пост
# 14
Аз пък обратно на другите мнения бих те посъветвала да не бързаш. Мотивите ми са, че не се знае кой роднина ще ти подари количка, това много често се случва и след това ще се мъчиш да продадеш едната и то на голяма загуба. Изчакай да видиш кой какво ще ти подари и тогава си купувай това което нямаш. Е легълце може би ще ти трябва предварително, но обяви пред родата че си го купуваш. Има и още нещо, днес аз оглеждах количките и забелязах, че почти всички на чиполино са нови модели, много по-добри от моделите на  2005 г., а и едва ли веднага като родиш ще хукнеш навън на разходки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия