Каша+плодово?

  • 2 945
  • 29
ЧУДЕХ се дали мога към кашата да и добавям малко плодово!аз и давам фризокрем!чудех се дали може?вие правили ли сте така? newsm78
Виж целия пост
# 1
Доста майки смесват така,така че давай смело,стига на бебо да му хареса.
Виж целия пост
# 2
Може по принцип.Иначе аз слагам АМ в плодовото или натрошавам бисквита,а кашата си я давам чиста,тя така или иначе си е с плодов или бисквитен вкус.
Виж целия пост
# 3
кашата си я давам чиста,тя така или иначе си е с плодов или бисквитен вкус.

 PeaceИ аз правя така, но не мисля, че има проблем да смесваш каша с плодово пюре ако на детенцето му харесва.
Виж целия пост
# 4
Докато ядеше плодови пюрета добавях към кашата.Сега слагам плодове Peace
Виж целия пост
# 5
Аз в началото ги давах отделно, но от известно време правя половин доза каша+ половин плодово пюре. Много ни харесва.
Но ако ти е по-слабичко детето или от злоядите , тогава е
по-добре да не слагаш вътре пюре.
Виж целия пост
# 6
Винаги така му давам кашата- защото използвам само бананова- така всеки ден е различна, и не му е еднообразно папкането newsm53
Виж целия пост
# 7
Можеш, но аз не съм правила такава комбинация, давала съм кашата винаги чиста  Grinning
Виж целия пост
# 8
Аз в началото ги давах отделно, но от известно време правя половин доза каша+ половин плодово пюре. Много ни харесва.

Винаги правя така, или плодово пюре или пасиран плод задължително слагам в кашата,та дори и да е плодова. Истинските плодове са си по полезни, а и така кашата е по лекичка и много повече и харесва  Laughing
Виж целия пост
# 9
Почти винаги разреждах кашата с пюре.
Виж целия пост
# 10
Що да не ако му харесва на детето,давай смело
Аз адаптето смесвам с плодово пюре,банан,ябълка-шейк
Виж целия пост
# 11
Може,може Wink
Виж целия пост
# 12
Аз винаги правех така Peace
Чиста каша никога не е ял
Виж целия пост
# 13
И аз използвам Фризокрем и прибавям плодово пюре. Педиатърката ме посъветва така да правя кисела, вместо да варя нишесте. По този начин е доста по-лесно и бързо.
Виж целия пост
# 14
И аз добавях плодово пюре в кашата. Иво така я харесваше повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия