Магия за любов като от лексикон :D

  • 6 789
  • 47
Здравейте,
С риск да ми се присмеете, публикувам тази тема, за да попитам дали някой си спомня за онези наивни по детски „магии” за любов. Бяха нещо подобно на:„ Напиши името на любимия си n брой пъти, изгори листчетата и очаквай до 10 дена да се влюби лудо в теб.” Grinning Колкото и глупаво и смешно да звучи, при мен беше подействало (добре де, вярно, че бях на 11 години...): момчето, което харесвах отдавна и дори не знаеше, че съществувам, след като направих „магията”, най-неочаквано прояви интерес към мен и дори стана първото ми гадже. Grinning Та сега има един момък, когото съм си заплюла, но ситуацията е толкова отчайваща, че си спомних за тези „бабини деветини”.  Та ако си спомните случайно някоя такава простичка магийка, моля, споделете! Grinning
Виж целия пост
# 1
Да, това несъмнено звучи романтичнои симпатично, само че аз се интересувам повече от магиите, изпълними в домашни условия с подръчни средства. Grinning Просто не си спомням точните думи, които трябваше да се напишат. Иначе в интернет е пълно с разни магии със светена вода и разни други странности, но не ми се занимава с подобни неща. Онова беше съвсем простичко, от сорта на „Препиши го 10 пъти и ще стане.” Grinning Преди около десетина години беше много разпространено, наред с „Препрати на 10 души, за да (не) се случи нещо си.”
Виж целия пост
# 2
Извинявай за въпроса, но .. на колко години си ?
Виж целия пост
# 3
На 20 години съм, но естествено, темата не е сериозна, тоест не очаквам наистина, че подобни неща действат. Просто се сетих, че като деца имахме такива ритуали и тръпката, че може пък нещо да се случи, беше забавна.  Ако нямате какво да кажете по темата, просто я подминете, нямам нужда от набиване на канчето колко съм наивна и колко глупава е темата. Wink
Виж целия пост
# 4
Няма нужда да ми говориш на Вие, не съм толкова по-голяма от теб, но истината е че ти казваш, че наистина търсиш нещо подобно, което 10 пъти пишеш на лист и т.н. Няма значение просто ми стана интересно.
Виж целия пост
# 5
Набелязала си си някоя жертва за омагьосване ли?  Laughing
Аз си спомням, че като малка и аз вършех едни такива..... Редила съм боб (в кръг) пред вратата му, като целта беше да прескочи кръга, разбира се имаше и някакви заклинателни думи  Joy
Чертала съм пентакли и тем подобни. Но, не мога да ти помогна, защото съм забравила магическите думи  hahaha

Виж целия пост
# 6
Преди много, много години, когато и аз бях около 20-те, един възрастен непознат мъж ми каза нещо много умно, което тогава не го разбрах много, но го запомних. И с годините осъзнах колко мъдър е бил този съвет.
А той гласеше така: "Ако иска една жена да живее добре и мъжът ѝ да я носи на ръце, не трябва да се омъжва за този, когото тя иска, а за този, който я иска."
С две думи - не тичай след мъжете, а те трябва да тичат след теб.
Зарежи го този и не се унижавай да точиш лиги след него. Пък току-виж ти обърнал повече внимание, отколкото на другите момичета, които също му се натискат.
Успех!
Виж целия пост
# 7
Взимаш един лист с широки редове. На всеки ред написваш името на обекта по 3 пъти - в началото, към средата и в края на реда, като с всяко изписване, веднъж за ред, повтаряш шепнешком сакралните думи"Ом, бонбон, Цицерон, Ом, бонбон, Цицерон, омагьосай моя дон, с любов голяма като слон и буйна като гривата на кон!" Сгъваш листа на 4, приспиваш с него под възглавницата 3 нощи. На 4-тата ставаш точно в 3 без 15 и го изгаряш на свещ. Резултатът е гарантиран! Peace
Виж целия пост
# 8

А той гласеше така: "Ако иска една жена да живее добре и мъжът ѝ да я носи на ръце, не трябва да се омъжва за този, когото тя иска, а за този, който я иска."

Точно това ме съветваше моята разумна прабаба в онези ми млади и неразумни години.
Виж целия пост
# 9
Благодаря на всички за съветите! Grinning Акаша, успя да ме разсмееш! В интерес на истината, ако имаше момчета да тичат след мен, хич не биха ми минали през ума подобни глупости.
Виж целия пост
# 10
Не я слушай Акаша. Те я нелицензирана и ще те подведе.
Пиши на лични да те светна каква  е истинската магия. Но
си приготви малко лефчета, че иначе не хваща.  Laughing
Виж целия пост
# 11
А една жена, която много вярваше в магии, твърдеше, че ако една жена спечели любовта на мъжа чрез магия, му нанася такава непоправима беда, че той става алкохолик, наркоман или се разболява тежко и умира.
Аз в магии не вярвам, ама ако вярвах, щях сериозно да се замисля.
Виж целия пост
# 12
Стигна ли се до капките в храната или още е рано?  Crazy Joy
Виж целия пост
# 13
А една жена, която много вярваше в магии, твърдеше, че ако една жена спечели любовта на мъжа чрез магия, му нанася такава непоправима беда, че той става алкохолик, наркоман или се разболява тежко и умира.
Аз в магии не вярвам, ама ако вярвах, щях сериозно да се замисля.

А, и децата ви ще са малки демончета по рождение. Или изродчета някакви, заради кофти карма.
Виж целия пост
# 14
Като казахте капки се сетих.
Чувала съм, че трябва да му капнеш няколко капки МЦ в храната или питието  Sick Joy

И един лаф на брат ми- човек, който не вярва в магии, него не го хващат  Simple Smile
Така, че стига сте вярвали на глупости.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия