Ако се чудите кое раждане е подходящо за вас:

  • 1 708
  • 32
Момичета попадна ми този тест, който помага ориентировачно да разберем какво може да очакваме при нормално раждане от нашето тяло.
За съжаление е на английски език, но си заслужава усилията. На мен вече не ми  е от полза Wink, но имаше момент в който го търсиха момичетата тук.
http://quiz.ivillage.com/parenting/tests/naturalchildbirth.htm
Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 1
Ех, ако може някой да го преведе ще е много хубаво  Embarassed.
Виж целия пост
# 2
gotin test, doniakad epoznaha pri men naglasata!


Момичета попадна ми този тест, който помага ориентировачно да разберем какво може да очакваме при нормално раждане от нашето тяло.
За съжаление е на английски език, но си заслужава усилията. На мен вече не ми  е от полза Wink, но имаше момент в който го търсиха момичетата тук.
http://quiz.ivillage.com/parenting/tests/naturalchildbirth.htm
Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 3
Много хубаво тестче, показа, че аз и тялото ми сме подготвени за нормално раждане Peace
Виж целия пост
# 4
Natural childbirth is not for you - това ми се падна на мен, чвно избора ми е правилен, че избрах секцио.
Виж целия пост
# 5
 Хубав тест! Дано да е верен. Party
 
 
Виж целия пост
# 6
Цитат
Congratulations! Natural childbirth sounds like it's right up your alley.
Виж целия пост
# 7
И при мен естественото раждане се оказа правилния избор Grinning
Виж целия пост
# 8
Познаха ми за нерешителността  Peace
Виж целия пост
# 9
ПРи мен се падна, че съм готова за нормално раждане, е дано да е така с второто  Wink а не пак секцио
Виж целия пост
# 10
Мерси за теста, много е хубав. Hug
Падна ми се, че нормалното раждане ще е правилният ми избор.
Виж целия пост
# 11
Ако на някой не му представлява трудност, може ли да  преведе за тези, които не говорят английски, но много искат да разберат, кое раждане и подходящо. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
И за мен ми позна,че съм настроена за нормално раждане. Party
Виж целия пост
# 13
It sounds like at this point in time, natural childbirth is not for you.

Напълно май отговаря на истината, шубе ме е  и тва си е.Само че моята at this point of time бая е наближила вече.
Виж целия пост
# 14
дааа, и на мен ми показа, че не е за мен естественото раждане към настоящия момент ... а аз вътрешно се настройвам именно така да родя. уффф, страх ме и толкоз. дано докато дойде време да се стегна и родя нормално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия