Препоръчайте ми дневен крем за мазна кожа!

  • 17 258
  • 36
Еми това е! Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм много доволна от българската козметика Елеа - зелената серия е предназначена за мазна и смесена кожа. Предимството на дневния крем Елеа за мазна кожа е, че има висок слънцезащитен фактор - 25 (все пак идват топли слънчеви дни и е задължително кремът ни да има добра слънцезащита)! Освен това цената е добра - около 4 лева. Надявам се и други мами да се включат с предложения, защото и аз скоро ще трябва да си купувам дневен крем и би било интересно да чуя още мнения! Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Пробвай на AVON лосион за мазна кожа Oil Free Skin.Много е добър!
Виж целия пост
# 3
pogldni temata "kozmetikata na thalloderma"-аз съм много доволна
Виж целия пост
# 4
На Vichy Thermal S mat, tova e 1 fluid i idealen ya polzvane prez liatoto. 50 ml e kam 26 lv, no go polzvash okolo 6 meseca.
Виж целия пост
# 5
Лореал ХепиДерм-много съм доволна.Той се води 25+
Виж целия пост
# 6
Garnier - Total fresh - дълбоко хидратиращ крем за нормална и смесена кожа. Ползвам го от няколко дни и съм доволна. Преди него не ползвах почти нищо, защото или ми омазняваха или лепнех след като се намажа с нещо хидратиращо. Този попива напълно и кожата ти е една такава пухкава и мека. Имат рекламни в козметиките - можеш да пробваш и ако си доволна тогава да си вземеш   bouquet
Виж целия пост
# 7
Garnier Total Fresh, аз ползвам флуида изобщо не е мазен. Като цена е около 7 лв.
Виж целия пост
# 8
препоръчвам ти крема на AVON със соя и лимонена трева. на мен лично много ми харесва и съм много доволна. не е мазен, много бързо попива и кожата ми не се омазнява откакто го ползвам. Около 7 лв му е цената, а иначе ако го улучиш на намаление е 3,90 лв. Много е хубав.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Аз съм много доволна от българската козметика Елеа - зелената серия е предназначена за мазна и смесена кожа. Предимството на дневния крем Елеа за мазна кожа е, че има висок слънцезащитен фактор - 25 (все пак идват топли слънчеви дни и е задължително кремът ни да има добра слънцезащита)! Освен това цената е добра - около 4 лева. Надявам се и други мами да се включат с предложения, защото и аз скоро ще трябва да си купувам дневен крем и би било интересно да чуя още мнения! Simple Smile
И аз мисля, че е много важно да има слънцезащитен фактор! Аз ползвам лосиона за почистване на Елеа, много ми харесва, ще взема и крема да пробвам.
  bouquet
Виж целия пост
# 10
Аз в момента съм с Нивея Визаж за мазна кожа и не е лош, но след това ще си взема Елея да пробвам.
Виж целия пост
# 11
Garnier Total Fresh, аз ползвам флуида изобщо не е мазен. Като цена е около 7 лв.
Peace
Виж целия пост
# 12
Аз съм много доволна от българската козметика Елеа - зелената серия е предназначена за мазна и смесена кожа. Предимството на дневния крем Елеа за мазна кожа е, че има висок слънцезащитен фактор - 25 (все пак идват топли слънчеви дни и е задължително кремът ни да има добра слънцезащита)! Освен това цената е добра - около 4 лева. Надявам се и други мами да се включат с предложения, защото и аз скоро ще трябва да си купувам дневен крем и би било интересно да чуя още мнения! Simple Smile
И аз мисля, че е много важно да има слънцезащитен фактор! Аз ползвам лосиона за почистване на Елеа, много ми харесва, ще взема и крема да пробвам.
  bouquet
Майка ми има мноооого мазна кожа и е страшно доволна от тази марка. А преди това е ползвала все скъпа козметика. Моята кожа е суха и си взех измиващия гел и тоника за суха кожа. Доволна съм  Peace.
Виж целия пост
# 13
Аз до момента съм най-доволна то крема на д-р Шелер-75мл/13лв.За смесена и мазна кожа е и е просто страхотен.Ползвала съм и скъпи и евтини ,но този води класацията до момента Peace
Виж целия пост
# 14
Моята кожа е смесена. Мога да препоръчам матиращия лосион на Eucerin и Thermal Fixmat на Vichy. Цената и на двата е около 25 лева.
Бих пробвала крема на Elea обаче. Цената ме привлича  Wink
MALVINA, имаш ли снимка на крема на Др. Шелер. Стана ми интересно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия